لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی

لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی

با لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی می‌توانید مناسب‌ترین نوع سررسید برای برنامه ریزی و یادداشت کردن امور روزانه را خریداری کنید. سررسیدها در قطع‌های مختلفی چاپ و به بازار عرضه می‌شوند که در دیگر مقالات موجود در سایت به صورت کامل آن‌ها را بررسی کرده‌ایم. در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین سررسیدهایی که می‌توانید از آن‌ها به عنوان دفتر برنامه ریزی روزانه استفاده کنید را ارائه دهیم.

برای برنامه ریزی سررسید رقعی مناسب‌تر است یا سررسید وزیری؟ بعد از سررسیدهای رحلی یا مدیران که چاپ آن‌ها چندان متداول نیست، سررسید وزیری را می‌توان بزرگ‌ترین قطع سررسید دانست. اگر سررسیدی به بزرگی سررسیدهای وزیری نیاز ندارید، سررسید رقعی خریداری کنید؛ این سررسیدها با وجود کوچک‌تر بودن نسبت به وزیری، فضای کافی برای یادداشت کردن را در اختیارتان قرار می‌دهند.

سررسیدهای اروپایی را می‌توان نوعی سررسید رقعی دانست با این تفاوت که کمی از عرض نسبت به سررسیدهای رقعی کوچک شده‌اند. سررسید اروپایی مقاوم، خوش دست و جزو لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی است. اگر سررسیدی با طول و عرض یکسان می‌خواهید می‌توانید این سررسیدها را که به راحتی در بازار یافت نمی‌شوند به صورت اختصاصی به تیم تولیدی رث گرافیک سفارش دهید.

خرید سررسید برنامه ریزی روزانه 1400

اگر جزو دسته افرادی باشید که به برنامه ریزی روزانه اهمیت می‌دهید و تمام فعالیت‌های خود را طبق برنامه پیش می‌برید، قطعا به یک ابزار برای سهولت در برنامه ریزی روزانه نیاز پیدا خواهید کرد. نگاهی به میز کار یا مطالعه کنکوری‌ها، دانشجوها، مدیران و کارمندان بیندازید؛ حتما یک سررسید یا سالنامه به چشم می‌خورد. سررسیدها دفترهایی تاریخ‌دار هستند که از گذشته تاکنون مورد استفاده افراد دقیق و پرمشغله قرار می‌گیرند.

اگر به دنبال خرید دفتر برنامه ریزی روزانه هستید می‌‌توانید از سررسید یا سالنامه استفاده کنید. لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی کمک می‌کند تا از میان انواع سررسیدهای موجود در بازار، متناسب‌ترین نوع آن را بسته به نیازتان انتخاب کنید. سررسیدهای موجود در بازار از نظر انواع قطع سررسید متفاوت هستند. اما مناسب‌ترین سررسید برای برنامه ریزی کدام است؟

بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی

در این مقاله قصد داریم لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی را ارائه کنیم که می‌توانید با این راهنمایی، سررسید مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سررسیدهای موجود در بازار در سایز یا قطع‌های متفاوتی چاپ می‌شوند. برخی از این سررسیدها به بزرگی یک دفتر برنامه ریزی هستند.

برخی نیز به عنوان سررسیدهای جیبی شناخته می‌شوند که فضای کافی برای برنامه ریزی ندارند. با لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد می‌توانید از میان انواع قطع سررسیدهای موجود در بازار، بهترین آن را انتخاب کنید.

سررسید وزیری؛ مناسب‌ترین قطع سررسید برای برنامه ریزی

یکی از رایج‌ترین قطع‌های سررسید، سررسیدهای وزیری هستند. برای درک بهتر سایز این دسته از سررسیدها بد نیست بدانید که کتاب‌های درسی در قطع وزیری چاپ می‌شوند. ابعاد حدودی این سررسید 24*17 سانتی‌متر است که می‌توان آن را جزو بزرگ‌ترین سررسیدها دانست. سررسید وزیری به دلیل سایز بزرگی که دارد به عنوان یک سررسید همراه گزینه مناسبی به شمار نمی‌رود؛ چراکه به دلیل تعداد کاغذ بیشتر، حجم و وزن سنگین‌تری دارد.

اما اگر فردی پرمشغله هستید و می‌خواهید امور روزانه خود را در سررسیدتان یادداشت کنید، باید از یک سررسید بزرگ با فضای خالی بیشتر استفاده کنید. یکی از سررسیدهای موجود در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی، سررسیدهای وزیری هستند. گروه تولیدی رث گرافیک سررسیدهای وزیری را با فرمت روزشمار طراحی و چاپ می‌کند. از همین‌رو می‌توانید امور روزانه را در تاریخ مربوط به همان روز یادداشت کنید.

سررسید رقعی؛ قطع مناسب و فضای ایده آل

اگر احساس می‌کنید سررسیدهای وزیری بیش از اندازه بزرگ هستند و فضای زیادی را اشغال می‌کنند می‌توانید از سررسیدهای رقعی استفاده کنید. یکی از انواع سررسید پرفروش در بازار، رقعی است که ابعادی حدود 14/5*21 سانتی‌متری دارد. سررسیدهای رقعی با فضای ایده آلی که برای یادداشت کردن دارند، خود را در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی جای داده‌ا‌ند.

به عبارتی اگر به سررسیدی نیاز دارید که فضای کافی برای یادداشت و برنامه ریزی داشته باشد، اما به اندازه سررسیدهای وزیری بزرگ و جاگیر نباشد سررسید رقعی بخرید. سررسیدهای رقعی ممکن است در فرمت‌های روزشمار یا هفته شمار چاپ شوند. انتخاب مناسب‌ترین نوع نمایش روزها در سررسید، بستگی به نیاز شما دارد.

سررسید رحلی؛ بزرگ‌ترین سررسید موجود در بازار

اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین سایز سررسید که توسط تولید کننده‌های مختلف چاپ می‌شود را داشته باشید، باید سررسید رحلی یا سررسید مدیران را خریداری کنید. این سررسید بزرگ‌ترین سررسیدی است که در بازار موجود است اما به دلیل همین اندازه بسیار بزرگ آن، سررسید پرفروشی به شمار نمی‌رود. سررسید رحلی ابعادی حدود 28*21 سانتی‌متری دارد که حتی از کتاب‌های درسی نیز بزرگ‌تر است.

سررسید رحلی به دلیل فضای بسیار زیادی که دارد می‌تواند در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی باشد اما جابه‌جایی این سررسیدها به دلیل حجم بالای آن مشکل است. بنابراین اگر جزئیات زیادی را در سررسیدتان یادداشت نمی‌کنید، بهتر است از سایزهای کوچک‌تر سررسید مانند نوع وزیری یا رقعی استفاده کنید.

سررسید خشتی؛ سررسیدهایی با طول و عرض یکسان

اگر یک دفتر برنامه ریزی روزانه می‌خواهید که دارای طول و عرض یکسان باشد، می‌توانید از سررسیدهای مربعی یا خشتی استفاده کنید. این سررسیدها را نیز به دلیل فضای مناسبی که برای یادداشت کردن دارند می‌تواند در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی جای داد. اما تولید سررسید خشتی عمومیت ندارد؛ به همین خاطر ممکن است در بازار به راحتی آن‌ها را پیدا نکنید.

اگر یک سررسید خشتی می‌خواهید، تیم تولیدی رث گرافیک می‌تواند این سررسید را به صورت اختصاصی با فرمت دلخواه شما چاپ کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش انواع سررسیدها، از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سررسید اروپایی در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی

به عنوان آخرین سررسیدی که می‌توان آن را سررسید مناسبی برای برنامه ریزی دانست می‌توان به سررسیدهای اروپایی اشاره کرد. تا قبل از چاپ و عرضه این نوع سررسید به بازار، توجه افراد معطوف سررسیدهای وزیری و رقعی بود؛ اما با چاپ سررسید اروپایی توسط تولید کننده‌های داخلی، این سررسید طرفداران زیادی پیدا کرد.

سررسید اروپایی کمی از عرض نسبت به سررسید رقعی کوچک‌تر است به همین خاطر برخی از فروشندگان آن را با نام رقعی باریک می‌شناسند. اگر سررسیدی می‌خواهید که مانند سررسیدهای رقعی فضای کافی برای یادداشت و برنامه ریزی داشته باشد اما از آن‌ها خوش دست‌تر و کم‌جاتر باشد، سررسید اروپایی بخرید.

آنچه در این مقاله راجع‌به لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی خواندیم

سررسیدهای موجود در بازار از نظر انواع قطع سررسید متنوع هستند. سررسیدها در قطع‌های رایجی چون جیبی، پالتویی کوچک و پالتویی بزرگ، اروپایی، سررسید رحلی، وزیری و سررسید خشتی و رقعی چاپ می‌شوند. ممکن است در میان انواع سررسیدها، سررسیدی ببینید که جزو هیچ یک از موارد فوق نباشد؛ این سررسیدها به صورت اختصاصی از سوی تولیدکنندگان سررسید و از پی نیازسنجی بازار طراحی و چاپ شده‌اند.

اگر جزو دسته افرادی باشید که به برنامه ریزی روزانه اهمیت می‌دهند، برای سهولت در امور برنامه ریزی باید یک سررسید با فضای کافی برای یادداشت کردن داشته باشید. در میان انواع قطع سررسید، باید سررسیدی را انتخاب کنید که در آن فضای کافی برای یادداشت طراحی شده باشد. سررسیدهای رقعی، وزیری، اروپایی، رحلی و خشتی به ترتیب جزو مناسب‌ترین سررسیدها در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی هستند. برای سفارش چاپ اختصاصی سررسید ارزان و در فرمت و قطع دلخواه خود از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های یک سررسید برنامه ریزی روزانه چیست؟

مناسب‌ترین سررسید در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی، سررسیدی است که فضای کافی برای یادداشت و برنامه ریزی در اختیارتان قرار دهد.

مناسب‌ترین دفتر برنامه ریزی سالانه کدام است؟

سررسید یا سالنامه‌هایی که می‌توانید به مدت یک سال از آن‌ها استفاده کنید، مناسب‌ترین دفتر برنامه ریزی سالانه به شمار می‌روند.

سررسید برنامه ریزی روزانه یا پلنر(Planer) چیست؟

سررسید برنامه ریزی یا پلنر سررسیدهایی هستند که تولیدکنندگان بیشتر صفحات آن را به فضایی برای یادداشت کردن اختصاص داده‌اند. این سررسیدها اغلب به صورت ماه شمار یا هفته شمار طراحی می‌شوند.

سررسید برنامه ریزی 1400 چگونه طراحی می‌شود؟

فرمت نمایش روزها در سررسید متفاوت است. سررسید برنامه ریزی 1400 می‌تواند به صورت روز شمار، هفته شمار یا ماه شمار طراحی شود.

5 1 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید