بورس سررسید تهران کجاست

بورس سررسید تهران کجاست

بورس سررسید کجاست؟ آیا طراحی و چاپ سررسیدهای تبلیغاتی راه مناسبی برای تبلیغات کسب و کار شماست؟ انواع سررسیدها و سالنامه‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟ امروزه بسیاری از کسب و کارها از سررسیدها و تقویم‌های تبلیغاتی برای افزایش آگاهی برند و نشان دادن اعتبار خود استفاده می‌کنند. طراحی و چاپ سالنامه‌های تبلیغاتی می‌تواند مزایای زیادی برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد. اما این مزایا چه هستند و بهترین مکان برای طراحی و چاپ سررسیدهای تبلیغاتی حرفه‌ای کجاست؟ در این مقاله در رث‌گرافیک قصد داریم به بررسی اهمیت سررسیدهای تبلیغاتی و همچنین انواع آن‌ها بپردازیم. با ما همراه شوید.

امروزه بسیاری از کسب و کارهای معتبر به هنگام سال نو به همکاران و برخی از مشتریان ویژه خود سررسیدهای تبلیغاتی با نام برند خود را هدیه می‌دهند. این کار در واقع یکی از تکنیک‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن برند و کسب و کار خود را در ذهن مخاطبان به خوبی ثبت کنید. علاوه بر این استفاده از این نوع تبلیغات بسیار پرسود و پربازده است و ‌می‌تواند بر نگاه مشتریان به کسب و کار شما اثرگذار باشد. اهمیت این روش تبلیغاتی آنچنان زیاد است که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ همواره به دنبال بهترین مرکز فروش سررسید در تهران هستند. البته می‌توانید از کمک برخی از وبسایت‌های معتبر نیز برای سفارش سررسیدهای تبلیغاتی خود استفاده کنید. در ادامه برخی از دلایل استفاده از این روش تبلیغاتی را بررسی خواهیم کرد:

با چاپ سررسید نام کسب و کارتان در ذهن مخاطب ثبت می‌شود

یکی از مهم‌ترین دلایلی که موجب اهمیت این روش تبلیغاتی می‌شود، ثبت نام کسب و کار شما در ذهن مخاطبان است. سررسید وسیله‌ای است که بسیاری از افراد ممکن است به صورت روزانه با آن سر و کار داشته باشند. اگر سررسید کسب و کار شما به درستی طراحی شده و قابل استفاده باشد، مطمئن باشید که مشتریانتان از آن راضی بوده و سررسید شما را مورد استفاده قرار خواهند داد. سعی کنید در طراحی سررسید برای مشتریان کسب و کار خود محیط کافی برای نوشتن را در نظر بگیرید. به کار بردن بیش از حد لوگو و نام برند راه مناسبی به نظر نمی‌رسد؛ زیرا ممکن است چشم فرد را آزار دهد.

با چاپ سررسید از تبلیغات بلندمدت استفاده کنید

همانطور که پیش‌تر گفتیم معمولاً افراد از سررسیدهایی با طراحی مناسب و کاربردی به صورت روزانه استفاده می‌کنند. از آنجایی که هر سررسید متناسب با روزهای سال و مناسبت‌های آن طراحی می‌شود، می‌توان از آن از روز ابتدایی تا روز پایانی سال استفاده کرد. بدین ترتیب شما با چاپ سررسید تبلیغاتی می‌توانید به مدت یکسال همواره نام خود را در ذهن مشتریان و همکارانتان پررنگ کنید. سعی کنید پیش از آنکه به دنبال پاسخ برای پرسش بورس سررسید تهران کجاست باشید، یک طراحی مناسب و کاربردی برای سررسیدهای تبلیغاتی خود در نظر داشته باشید. در این مسیر می‌توانید از طراحان گرافیک برجسته کمک بگیرید.

چاپ سررسید تبلیغاتی مقرون به صرفه است

یکی از دلایل دیگری که موجب استفاده کسب و کارهای معتبر از سررسیدهای تبلیغاتی می‌شود، مقرون به صرفه بودن آن است. برای تبلیغات روش‌های زیادی وجود دارد. اگر بخواهید یک بنر بزرگ در سطح شهر داشته باشید، باید متحمل هزینه‌های زیادی شوید. این در حالی است که چاپ سررسید یا تقویم تبلیغاتی هزینه بسیار کم‌تری برای شما خواهد داشت و می‌تواند مزایای بیش‌تری به همراه داشته باشد.

چند نوع سررسید وجود دارد

پیش از آنکه سوال بورس سررسید تهران کجاست را بپرسید، باید با انواع سررسیدها آشنا باشید. هر یک از انواع سررسیدهای تبلیغاتی ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و بدین ترتیب هزینه مجزایی را طلب می‌کنند. برای آنکه بتوانید یک برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده از این روش تبلیغاتی داشته باشید، اول از همه باید انواع سررسیدها و ویژگی‌های آن‌ها را بشناسید. برخی از انواع سررسیدها عبارت است از:

  • وزیری

سررسیدهای وزیری از جمله انواع قطع سررسیدها هستند که محبوبیت بالایی دارند و استفاده از آن‌ها مرسوم است. ابعاد این سررسیدها از 13×20 سانتی‌متر تا 20×26 سانتی‌متر متغیر است. البته لازم به ذکر است که این سررسیدها به دلیل ابعاد بزرگشان برای حمل روزانه مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و بیش‌تر برای استفاده در محیط کار و یا خانه کاربرد دارند.

  • رحلی

از دیگر انواع سررسیدها، سررسیدهای رحلی هستند که به آن‌ها سررسید مدیران نیز گفته می‌شود. این نوع از سررسیدها ابعاد بزرگ‌تری دارند و به همین دلیل برای استفاده بر روی میز کار مناسب‌تر هستند. همانطور که از نامش پیداست، معمولاً مدیران از این نوع سررسید استفاده می‌کنند. سررسیدهای رحلی می‌توانند به اندازه برگه‌های A4 و یا با ابعاد 24×34 سانتی‌متر تولید شوند.

  • رقعی

سالنامه‌های رقعی نیز از دیگر انواع محبوب سالنامه‌ها هستند که می‌توانید آن را در دست همگان مشاهده کنید. این سررسیدها در ابعاد 21×14 سانتی‌متر طراحی و چاپ می‌شوند و گزینه مناسبی برای استفاده روزمره هستند.

  • جیبی

سررسیدهای جیبی همانطور که از نامشان پیداست در سایزهای بسیار کوچک تولید می‌شوند. این سالنامه‌ها برای افرادی که می‌خواهند همواره آن را به همراه خود داشته باشند و از تاریخ روز اطلاع یافته و کارهای کوچک خود را یادداشت کنند گزینه بسیار مناسبی است. سررسیدهای جیبی در ابعاد 10×14.5 سانتی‌متر تولید می‌شوند.

  • خشتی

سررسیدهای خشتی از دیگر انواع سررسیدها هستند که برخلاف انواع دیگر طرفداران زیادی ندارند و کم‌تر چاپ می‌شوند. سالنامه‌های خشتی به شکل مربعی چاپ می‌شوند که این یکی از دلایل محوبیت کم‌تر آن‌ها است. سررسیدهای خشتی را می‌توانید در ابعاد 16×16 سانتی‌متر، 17×17 سانتی‌متر، و 21×21 سانتی‌متر سفارش دهید.

  • ‌پالتویی

سالنامه‌های پالتویی نیز از انواع سررسیدها هستند که محبوبیت زیادی میان افراد داشته و هزینه مناسبی برای طراحی و چاپ نیز دارند. برای سفارش این نوع از سالنامه‌ها می‌توانید از ابعاد 11.5×17 سانتی‌متر تا 12×22.5 سانتی‌متر استفاده کنید. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ استفاده از این نوع سررسید را ترجیه می‌دهند.

  • اروپایی

سررسیدهای اروپایی در اندازه‌های متغیر طراحی و چاپ می‌شوند. این اندازه از 10×14 سانتی‌متر الی 21×12 سانتی‌متر متغیر است. سالنامه‌های اروپایی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند که به دلیل خوش‌دست بودن توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چاپ سررسیدهای خود را به رث‌گرافیک بسپارید

همانطور که پیش‌تر گفتیم می‌توانید برای سفارش سررسیدهای تبلیغاتی، به جای مراجعه به بورس سررسید تهران، سفارش خود را در وبسایت‌های معتبر ثبت کنید. می‌توانید پس از انتخاب سررسید دلخواه خود، طراحی و چاپ سررسید اختصاصی ارزان خود را در ابعاد و تعداد کافی به رث‌گرافیک بسپارید. رث‌گرافیک تمام امور مربوط به طراحی و چاپ سررسیدها و سالنامه‌های تبلیغاتی شما را با به کارگیری امکانات پیشرفته و حرفه‌ای به پایان خواهد رساند. می‌توانید با اعتماد به تجارب 19 ساله رث‌گرافیک خیال خود را از بابت تبلیغات با استفاده از سررسیدهایی با طراحی حرفه‌ای و مناسب راحت کنید. برای مشاهده محصولات و ثبت سفارش‌های خود تنها کافیست به وبسایت ما مراجعه کنید.

آنچه در مقاله بورس سررسید تهران کجاست خواندید

در این مقاله سعی کردیم به پرسش بورس سررسید 1400 تهران کجاست پاسخ داده و اطلاعاتی که باید پیش از سفارش خود کسب کنید را بیان کنیم. طراحی و چاپ سررسیدهای تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین روش‌های موجود برای تبلیغات و جلب نظر مشتریان است. اگر شما نیز به دنبال یک روش مناسب برای تبلیغات هستید، می‌توانید در زمان سال نو سررسیدهای مخصوص خود را به همکاران و مشتریان ویژه کسب و کارتان تقدیم کنید تا در تمام روزهای سال آینده در ذهن آن‌ها ثبت شوید. برای سفارش طراحی و چاپ سررسیدهای تبلیغاتی خود می‌توانید به رث‌گرافیک مراجعه کرده و اعتبار برند خود را به خوبی نشان دهید.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید