خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته

خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته

سررسید و سالنامه تقویم‌هایی هستند که به شکل یک دفتر و یا کتاب تهیه شده و در آن‌ها اطلاعات مهم تاریخی، مناسبت‌ها و … درج می‌شوند. سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی از سررسیدها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. رث گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه تولید سررسید، با بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در این زمینه همکاری کرده است.

همان‌طور که مشخص است سررسیدها چون نوعی از تقویم محسوب می‌شوند، پس از گذشت یک سال دیگر به عنوان یک تقویم قابل استفاده نیستند، به همین دلیل بسیاری از افراد از سررسیدهای تاریخ گذشته به عنوان یک دفتر برای درس‌هایشان، جزوه‌ای برای نوشتن سر کلاس درس، چرک نویس و یا نوشتن یادداشت‌های روزانه استفاده می‌کنند.

تقویم‌های تاریخ گذشته قیمتی ارزان‌تر از تقویم‌های سال جاری دارد و افراد بسیاری برای کاربردهای گفته شده از آن استفاده می‌کنند تا با پرداخت هزینه کمتر به کاربردی که می‌خواهند برسند. اگر به دنبال سررسید 1400  هستید، می‌توانید چنین سررسیدهایی را از رث گرافیک سفارش دهید.

سررسید چیست؟

سررسید دفتری است که در آن تاریخ‌ها و مناسبت‌های مختلف سال درج می‌شود. سررسیدها دارای 365 برگه اصلی هستند که هر برگه به یک روز از سال اختصاص می‌یابد، همچنین سررسیدها دارای برگه‌هایی نیز هستند که در آن نقشه، شماره تلفن‌های ضروری و … نوشته شده است و در ابتدا یا انتهای سررسید قرار داده می‌شوند. در این بین سررسید‌هایی نیز وجود دارد که به صورت اختصاصی تهیه شده و در آن‌ها تقویم‌ها و مناسبت‌های خاص را جای می‌دهند. به طور مثال اگر باشگاه فوتبالی سررسیدی با لوگو و اسم باشگاه تهیه کند، می‌تواند مناسبت‌های مرتبط به خود باشگاه و بازیکنان را در کنار مناسبت‌های تاریخی کشور نیز بنویسد.

سررسید

یا شرکتی که برای تبلیغات سررسیدی تهیه می‌کند، می‌تواند با قرار دادن محصولات تولیدی خود به طور مداوم در بین صفحات، به تبلیغ کالاهای تولیدی خود بپردازد. گفتنی است این دسته از سررسیدها خاص و ویژه هستند و با سررسید‌های معمولی و عمومی یکسان نیستند. از آن جایی که سررسیدها در اندازه یک دفتر تولید می‌شوند و دارای برگه‌های خالی برای نوشتن هستند، بسیاری از افراد از سررسیدها برای نوشتن یادداشت‌های روزانه، برنامه‌ریزی‌ها، شماره تلفن‌های مورد نیاز، شماره حساب‌ها و … استفاده می‌کنند تا همیشه این موارد را با خود به همراه داشته باشند.

از ان جایی که اکثر این کاربردها را می‌توان با سررسیدهای تاریخ گذشته نیز انجام داد، بسیاری در پی خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته هستند. درست است که مواردی چون ثبت قرار ملاقات‌ها نیاز به سررسیدی با تقویم سال جاری دارد تا فرد در این زمینه دچار مشکلی نشود، ولی مواردی چون برنامه‌ریزی، شماره تلفن‌های مورد نیاز، شماره حساب‌ها، استفاده از آن برای نوشتن جزوه سر کلاس درس، استفاده به عنوان چک نویس و … را می‌توان در سررسیدهای تاریخ گذشته نیز نوشت.

چرا سررسیدها به عنوان سررسید تاریخ گذشته از سال پیش باقی می‌مانند؟

بیشتر مشاغل به خصوص مشاغل دولتی از سررسیدها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند و آن‌ها را به کارمندان یا مشتریان ویژه‌شان می‌دهند. سررسید‌ها چند ماه قبل از سال جدید تهیه و تولید می‌شوند تا در نزدیکی سال جدید به دست مردم برسد.

از آن جایی که بسیاری از کسانی که این سررسیدها را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سفارش می‌دهند، نمی‌دانند که به چه تعداد از آن‌ها نیاز دارند از این رو مقداری را به صورت تخمینی سفارش می‌دهند و در نتیجه ممکن است مقداری از این سررسیدها باقی بماند.

در رابطه با شرکت‌های چاپ نیز ممکن است برخی از سررسیدهایی که به صورت عمومی تولید می‌کنند، به فروش نرسد، به همین دلیل این سررسیدها را به عنوان سررسید تاریخ گذشته به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می‌رسانند تا افراد چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته را خریداری نمایند. از این طریق، هم بخشی از سرمایه شرکت چاپ برگشته و هم افراد با پرداخت هزینه کمتر می‌توانند کاربردهایی که از سررسیدها می‌خواهند را به دست آورند.

اگر به دنبال خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته هستید، می‌توانید از سررسیدهای رث گرافیک سفارش دهید. به دلیل قیمت ارزان‌تر این سررسیدها، بسیاری از افراد به دنبال خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته و یا خرید حضوری از این سررسیدها هستند تا برای کاربردهای مختلف از آن‌ها استفاده کنند.

اگر برای خرید اینترنتی، نگرانی از کیفیت سررسید دارید، به دلیل کیفیت خوبی که سررسیدهای رث گرافیک چه از نظر کاغذ و چه از نظر جلد و چه از نظر چاپ دارند، می‌توانید در خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته به این شرکت اعتماد کنید. برگه‌های سررسیدهای رث گرافیک دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و به راحتی می‌توان برای نوشتن از آن‌ها استفاده کرد.

انواع سررسیدهای تاریخ گذشته رث گرافیک

انواع سررسیدهای تاریخ گذشته رث گرافیک

انواع قطع سررسید یا سالنامه‌ها بر اساس قطعی که دارند، دسته‌بندی می‌شوند. رث گرافیک سررسیدها را با قطعه‌های مختلف وزیری، رقعی و خشتی تولید می‌کند. در بین سررسیدهای تاریخ گذشته‌ای که رث گرافیک می‌فروشد، می‌توانید هر قطعی که مد نظر دارید را انتخاب کرده و خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته خود را انجام دهید.

سررسید وزیری از رایج‌ترین سررسیدها بوده و در ابعاد 17*24 سانتی‌متر تولید می‌شود. سررسیدهای وزیری اندازه‌ای مناسب داشته و از آن‌ها می‌توان به عنوان دفتری برای نوشتن جزوه‌ها و یا دفتر خاطرات استفاده کرد. البته این قطع برای استفاده به عنوان منبعی برای نوشتن یادداشت‌های روزانه مناسب نیست زیرا اندازه بزرگی داشته و نمی‌توان آن را همه جا با خود برد.

سررسید رقعی ابعادی در حدود 14.5*21 سانتی‌متر دارد. این ابعاد از وزیری کوچک‌تر است، به همین دلیل از نظر برخی از افراد سررسیدهای خوش‌دست‌تری محسوب می‌شوند. از سررسیدهای رقعی نیز می‌توانید برای نوشتن جزوه سر کلاس درس، برنامه‌ریزی، ثبت وقایع روزانه و … استفاده کنید.

سررسید خشتی دارای ابعاد مربعی شکل است. به دلیل قطع مربعی شکلی که دارد، انتخاب افرادی است که می‌خواهند سررسیدی خاص را برای سازمان و یا شرکت خود سفارش دهند. البته این سررسیدها نسبت به دو قطع دیگر گران‌تر بوده و به دلیل ابعادی که دارد جا به جایی سخت‌تری را برای کاربر به وجود می‌آورد. نوع تاریخ گذشته سررسیدهای خشتی نیز به دلیل ابعاد خاصی که دارد از دو قطعه دیگر گران‌تر هستند. از این رو اگر می‌خواهید از سررسید به عنوان چرک نویس و … استفاده کنید، بهتر است در هنگام خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته از دو قطع دیگر سفارش دهید تا هزینه کمتری بپردازید.

اگر می‌خواهید خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته را از رث گرافیک داشته باشید، خوب است از راهنمای سفارش اینترنتی سررسید کمک بگیرید و بدانید که تمامی قطع‌های موجود در طرح‌های مختلف و متنوعی وجود دارند از این رو از نظر طرح و رنگ نیز دست بازی برای انتخاب خواهید داشت.

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته هستید، می‌توانید این محصول را از رث گرافیک خریداری نمایید. رث گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه تولید سررسید و سالنامه بهترین و باکیفیت‌ترین سررسیدها را تولید کرده از این رو در هنگام خرید اینترنتی سررسید تاریخ گذشته می‌توانید به کیفیت سررسیدهای فروشی رث گرافیک اعتماد کنید.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید