سفارشی سازی سررسید

سفارشی سازی سررسید

منظور از سفارشی سازی سررسید چیست؟ کدام شرکت سررسیدها را به بهترین شکل ممکن سفارشی سازی می‌کند؟ سررسیدها دارای انواع مختلفی هستند، از این میان می‌توان گفت که سفارشی سازی کردن سررسید یکی از کارهایی است که باید به آن توجه بیشتری داشت. شرکت‌های چاپ سررسید خدمات سفارشی سازی سررسید را به شیوه‌های مختلفی انجام می‌دهند. برخی از شرکت‌ها تنها با ارائه جلدهای متنوع برای انواع قطع سررسید این سفارشی سازی را انجام می‌دهند و برخی دیگر از شرکت‌های طراحی و چاپ سررسید امکان سفارشی سازی تمام بخش‌های سررسید را برای مشتریان خود فراهم می‌آورند. در ادامه به بررسی دقیق انواع سفارشی سازی سررسید خواهیم پرداخت.

روش‌های مختلفی برای سفارشی سازی سررسید وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به چاپ لوگو روی جلد سررسید، چاپ لوگو روی روبان سررسید، چاپ متفاوت تاریخ شمار در سررسید و … اشاره کرد.

وابسته به آن که نوع سفارشی سازی شما به چه صورتی است و همچنین شرکت سفارش گیرنده چاپ سررسید چه امکاناتی دارد روش سفارشی سازی سالنامه می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه این مقاله به بررسی دقیق موارد قابل سفارشی سازی سررسید خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

چاپ لوگو شرکت روی جلد سررسید

یکی از رایج‌ترین موارد برای سفارشی سازی سررسید 1400 را می‌توان چاپ لوگو روی جلد سررسید در نظر گرفت. روش‌های مختلفی برای چاپ لوگوی شرکت روی جلد سررسید وجود دارد که وابسته به مواردی مانند نوع جلد سررسید، سلیقه سفارش دهنده، امکانات شرکت چاپ سررسید و … نوع چاپ آن می‌تواند متفاوت باشد. در حالت کلی می‌توان گفت که رایج‌ترین شیوه چاپ لوگو شرکت روی جلد سررسید از قرار زیر است.

  • چاپ به صورت پلاک
  • چاپ داغی
  • چاپ نقره کوب و طلاکوب
  • چاپ مستقیم
  • چاپ سیلک
  • چاپ لیزر

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر در رابطه با چاپ سررسید و فرآیند آن و همچنین سفارش چاپ سررسید حتما سری به صفحه چاپ سررسید رث گرافیک بزنید.

چاپ روز شمار

روش‌های مختلفی برای چاپ روز شمار در سررسید وجود دارد رایج‌ترین نوع چاپ روز شمار در سررسید‌ها را می‌توان چاپ روز شمار تک برگی در نظر گرفت. در این شیوه برای هر روز از تقویم یک برگه در سررسید چاپ می‌شود، این نوع از سررسیدها با عنوان سررسیدهای روزشمار نیز شناخته می‌شوند.

نوع دیگری از چاپ تاریخ در سرررسید‌ها را می‌توان چاپ به صورت پنج شنبه، جمعه مشترک در نظر گرفت. در این شیوه چاپ سررسید، برای روزهای پنج شنبه و جمعه یک برگ در نظر گرفته می‌شود. سررسیدهای پنج شنبه و جمعه مشترک یکی از رایج‌ترین انواع سررسید اداری است که افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

شیوه‌های دیگری برای سفارشی سازی سررسید وجود دارد که رواج زیادی در حال حاضر ندارد.

سفارشی سازی سررسید به وسیله روبان

برخی از شرکت‌های چاپ سررسید برای انجام سفارشی سازی سررسید اقدام به چاپ لوگوی شرکت روی روبان سررسید می‌کنند. در این روش علاوه بر آن که یک شیوه مناسب برای سفارشی سازی سررسید است، بهترین نوع تبلیغات است. درج لوگو روی روبان سررسید به دو صورت چاپ روی روبان سررسید و بافتن لوگو روی روبان انجام می‌شود.

درج تبلیغات در صفحات سررسید

محل‌های مختلفی برای درج تبلیغات در سررسید وجود دارد که از جمله این روش‌ها می‌توان به درج تبلیغات در صفحات سررسید اشاره کرد. معمولا شرکت‌های سفارش گیرنده چاپ سررسید برگه‌های ابتدایی و انتهایی هر سررسید را برای چاپ تبلیغات در نظر می‌گیرند. شما در این محل‌ها می‌توانید علاوه بر معرفی شرکت خود، اقدام به انجام تبلیغات در رابطه با خدمات ارائه شده توسط شرکت شما و غیره بپردازید. برای چاپ سفارشی سررسید می‌توانید از طریق صفحه چاپ سررسید وب سایت رث گرافیک اقدام کنید.

چاپ لت گلاسه سررسید

یکی دیگر از روش‌های سفارشی سازی سررسید را می‌توان استفاده از چاپ لت گلاسه سررسید در نظر گرفت. در این شیوه چند برگه لت گلاسه به ابتدا، انتها و یا وسط سررسید اضافه می‌شود. شرکت‌های مختلف عموما از این نوع روش سفارشی سازی شده، برای معرفی شرکت، انجام تبلیغات و … استفاده می‌کنند. برند رث گرافیک در حال حاضر با ارائه خدمات چاپ لت گلاسه سررسید توانسته است به عنوان بهترین شرکت برای سفارشی سازی سررسید انتخاب شود.

نصب آهن ربا به جلد سررسید

دیگر امکانی که به عنوان سفارشی سازی سررسید به حساب می‌آید می‌توان به نصب آهن ربا به جلد سررسید اشاره کرد. در این شیوه برای راحتی و بهتر باز و بسته شدن سررسید،آهن ربا به جلد سررسید متصل می‌شود که این کار باعث خواهد شد که در هنگام باز و بست سررسید مشکلی ایجاد نشود.

چاپ سررسید سفارشی شده با رث گرافیک

مجموعه طراحی و چاپ سررسید رث گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و چاپ سررسید در حال حاضر آماده ارائه سررسید‌های سفارشی سازی شده است. این مجموعه با به کارگیری دستگاه‌های روز دنیا و همچنین ایده‌های نو در زمینه طراحی سررسید توانسته است به مجموعه‌های مختلف خدمات متفاوتی عرضه کند.

آنچه در مقاله سفارشی سازی سررسید به آن پرداختیم

در این مقاله از سری مقالات معرفی امکانات گروه چاپ و طراحی سررسید رث گرافیک سعی کردیم اطلاعات کاملی در رابطه با سفارشی سازی سررسید ارائه دهیم. گفتیم که موارد مختلفی وجود دارد که به واسطه آن‌ها می‌توانید درصد سفارشی سازی شده سررسید خود را بالاتر ببرید. چاپ لوگو روی سررسید، چاپ لوگو روی روبان سررسید، درج تبلیغات روی صفحات، سفارشی سازی تاریخ شمار و … از جمله شیوه‌های سفارشی سازی تقویم و سررسید خواهد بود.

برای سفارش چاپ سررسید 1400 می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید، همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش رث گرافیک آماده ارائه خدمات به شما همراهان گرامی هستند.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید