چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟

چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟

چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟ برای خرید یک سررسید می‌توانید به یک فروشگاه مراجعه کنید یا از یک سایت معتبر اینترنتی خرید کنید. ما خرید اینترنتی را توصیه می‌کنیم چراکه سفارش اینترنتی سررسید 1400 دارای مزیت‌هایی است که در خرید به صورت حضوری از آن‌ها بهره‌مند نخواهید شد. بزرگ‌ترین مزیت خرید اینترنتی نسبت به حضوری، امکان مقایسه قیمت در خرید اینترنتی است. یک فروشگاه حضوری به اندازه یک سایت اینترنتی در محصولات خود تنوع ندارد. شما می‌توانید از میان ده‌ها سررسید موجود در محصولات یک سایت پس از مقایسه قیمت، مناسب‌ترین سررسید را انتخاب کنید.

به عنوان یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی سررسید 1400 می‌توان به توضیحات درج شده محصول در سایت‌های اینترنتی اشاره کرد. در خرید حضوری ممکن است فروشنده نیز اطلاعات کافی راجع‌به محصول نداشته باشد؛ در این صورت ممکن است یک سررسید غیرکاربردی بخرید که هیچ استفاده‌ای از آن نکنید. اما با خرید اینترنتی می‌توانید پس از کسب اطلاعات کامل راجع‌به هر محصول، پرکاربردترین آن را انتخاب کنید.

راهنمای سفارش اینترنتی سررسید به شما کمک می‌کند تا از میان تنوع زیاد سررسیدها، سررسیدی را انتخاب کنید که متناسب با نیازتان است. به عنوان مثال قبل از سفارش اینترنتی باید راجع‌به انواع قطع سررسید، انواع جنس جلد سررسید، روش‌های صحافی سررسید، کاغذهایی که برای چاپ مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین نوع نمایش روزهای سال در سررسید اطلاعات کافی داشته باشید. به عنوان راهنمای خرید سررسید 1400، در طول مقاله تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر هنوز نمی‌دانید چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم تا انتهای این مطلب از رث گرافیک با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی سررسید 1400

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که با کاربرد سررسید و سالنامه 1400 آشنایی نداشته باشید و یا از آن استفاده نکند. ممکن است فکر کنید با دیجیتالی شدن زندگی، این روزها افراد ترجیح می‌دهند که از تقویم موبایل خود استفاده کرده و تاریخ‌های مهم که نیاز به یادآوری دارند را در گوشی خود ثبت کنند. با وجود آنلاین شدن همه چیز، سررسیدهای دفتری هنوز هم میان افراد محبوب هستند.

برنامه ریزی بر روی کاغذ و یادداشت کردن تاریخ روزها و قرارهای کاری در سررسید یکی از عادت‌های افراد منظم و با برنامه است. برای خرید سررسید می‌توانید به فروشگاه‌های نوشت افزار موجود در بازار سری بزنید و یا می‌توانید سررسید دلخواهتان را از یک فروشگاه آنلاین خریداری کنید. اما چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟ اگر فکر می‌کنید خرید سررسید و سالنامه به صورت اینترنتی کار سختی است، تا انتهای این مقاله با راهنمای خرید سررسید 1400 با ما همراه باشید.

چرا بهتر است سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟

از آنجایی که سررسیدهای موجود در بازار دارای انواع متفاوتی هستند، ممکن است تصور کنید خرید یک سررسید به صورت اینترنتی کار سختی است. بدون داشتن اطلاعات کافی و راهنمای خرید سررسید شاید این کار سخت به نظر برسد اما در صورت آشنایی با انواع سررسیدهایی که توسط تولیدکنندگان مختلف به چاپ می‌رسند این کار دیگر سخت و چالش برانگیز نیست. در ادامه دلایلی را بررسی خواهیم کرد که اثبات می‌کنند خرید اینترنتی سررسید 1400 به مراتب بهتر از خرید حضوری است.

بدون خارج شدن از خانه سررسیدتان را سفارش دهید

اگر از خود می‌پرسید چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟ در پاسخ باید بگوییم که خرید اینترنتی بسیار ساده‌تر از خرید حضوری است! احتمالا هیچ شخصی دوست ندارد تنها برای خرید یک سررسید ترافیک شهر و یا ازدحام فروشگاه‌ها را تحمل کند. برای خرید اینترنتی سررسید 1400 ابتدا باید یک سایت و فروشگاه اینترنتی معتبر فعال در این حوزه را پیدا کنید و سپس با بررسی تمام محصولات موجود در فروشگاه، سررسید دلخواهتان را سفارش دهید.

در خرید اینترنتی امکان مقایسه قیمت خواهید داشت

یکی دیگر از مزیت‌های خرید اینترنتی هر محصولی اعم از سررسید، این است که در این روش خرید شما می‌توانید قیمت محصولات مشابه را در فروشگاه‌های دیگر بررسی کرده و مقایسه کنید. در صورت خرید حضوری این امکان وجود ندارد و ممکن است برای خرید یک سررسید چیزی بیشتر از ارزش واقعی آن هزینه کنید.

بنابراین اگر به دنبال خرید سررسید ارزان 1400 هستید، می‌توانید در سبد محصولات رث گرافیک مناسب‌ترین نوع سررسیدی که به آن نیاز دارید را جستجو کنید. امکان مقایسه قیمت بهترین جوابی است که می‌توان در پاسخ به سوال چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم داد.

با کسب اطلاعات بیشتر، سررسید کاربردی بخرید

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم، سررسیدها در انواع مدل و اندازه چاپ می‌شوند. در صورت نداشتن اطلاعات کافی راجع‌به کاربرد هر یک از این سررسیدها، ممکن است یک سررسید یا سالنامه غیرکاربردی بخرید که هیچگاه از آن استفاده کنید. انواع قطع سررسید باتوجه به نیاز بازار چاپ شده است. همچنین فرمت نمایش روزها در سررسیدها نیز با یک دیگر متفاوت است.

اگر به یک فروشگاه حضوری مراجعه کنید و فروشنده از شما سوال کند سررسید رقعی می‌خواهید یا خشتی کدام یک را انتخاب می‌کنید؟! اگر اطلاعی راجع‌به انواع قطع سررسید نداشته باشید احتمالا حسابی گیج شوید و ندانید فروشنده راجع‌به چه چیزی صحبت می‌کند! مزیت خرید اینترنتی این است که می‌توانید از توضیحات مربوط به هر محصول استفاده کنید و پس از آنکه متوجه شدید هر سررسیدی چه کارایی دارد آن را سفارش دهید. با سفارش اینترنتی سررسید 1400 پس از خواندن اطلاعاتی که به عنوان توضیحات محصول درج شده است، یک سررسید کاربردی و ارزان خریداری خواهید کرد.

با سفارش اینترنتی، می‌توانید یک سررسید اختتصاصی سفارش دهید

اگر هنوز برایتان سوال است که چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟ باید به عنوان بزرگ‌ترین مزیت سفارش اینترنتی سررسید و سالنامه، به امکان سفارشی سازی سررسید اشاره کرد. برای سال‌های زیادی است که از سررسیدها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان استفاده می‌شود. اگر تعداد زیادی سررسید با لوگو و نشان تجاری اختصاصی خودتان بخواهید، دیگر نمی‌توانید آن‌ها را به صورت حضوری خریداری کنید. چاره کار سفارش اینترنتی سررسید از یک تولیدکننده است.

در سفارشی سازی سررسید امکان ایجاد تغییرات زیاد در سررسیدهای تولیدی وجود ندارد. برای سفارشی سازی شما باید یکی از سررسیدهایی که توسط تولیدکننده قبلا طراحی و چاپ شده است را انتخاب کنید و از آن‌ها بخواهید با حک لوگوی شما بر روی جلد یا صفحات داخلی، سررسید را برای برندتان سفارشی کند. در صورت سفارش اختصاصی سررسید به صورت اینترنتی تمام جزئیات این سررسید مطابق سلیقه شما و به صورت اختصاصی تنها برای شما چاپ می‌شود. هیچ یک از این امکان‌ها در خرید حضوری وجود ندارد.

راهنمای سفارش اینترنتی سررسید 1400

همان‌طور که کمی پیش گفتیم سررسیدها آنقدر متنوع هستند که اگر انواع آن را به درستی نشناسید، نه تنها در خرید اینترنتی بلکه در خرید حضوری نیز با مشکل مواجه خواهید شد. چگونه به صورت اینترنتی یک سررسید سفارش دهیم؟ برای اینکه یک خرید کاربردی داشته باشید، باید با ویژگی‌های یک سررسید به صورت کامل آشنا باشیدو از راهنمای سفارش اینترنتی سررسید کمک بگیرید. ویژگی‌هایی چون:

 • انواع قطع سررسید
 • انواع جنس سررسید
 • فرمت نمایش روزها در سررسید
 • انواع کاغذهای مورد استفاده برای چاپ سررسید
 • نوع و کیفیت صحافی سررسید
 • چگونگی چاپ لوگو و نشان تجاری بر روی سررسیدهای اختصاصی

آشنایی با انواع قطع سررسید

انواع قطع سررسید متفاوت است. سررسیدها می‌توانند بسیار کوچک یا بسیار بزرگ باشند. سررسیدهای کوچک مانند سررسید جیبی، سررسیدهایی هستند که فضایی برای یادداشت کردن ندارند. از این سررسیدها تنها می‌توان برای اطلاع از تاریخ یا رویدادهای مهم در طول سال استفاده کرد. اما راهنمای سفارش اینترنتی سررسید 1400 کمک می‌کند تا اگر به سررسید بزرگ‌تری نیاز دارید، سررسیدهای رقعی، وزیری یا اروپایی را خریداری کنید.

سررسیدهای رحلی، وزیری و رقعی را به دلیل فضای زیادی که برای یادداشت کردن دارند می‌توان در لیست بهترین سررسیدها برای برنامه ریزی جای داد. اگر به سررسیدی نیاز دارید که فضای کافی برای یادداشت و برنامه ریزی روزانه داشته باشد اما در عین حال چندان بزرگ و جاگیر نباشد، می‌توانید از سررسیدهای اروپایی یا پالتویی استفاده کنید.

آشنایی با انواع جنس جلد سررسید برای سفارش اینترنتی

یکی دیگر از نکات مهم قبل از سفارش اینترنتی سررسید، توجه به جنس جلد آن است. از متریال‌های مختلفی مانند چرم طبیعی، چرم مصنوعی، ترمو، گالینگور، سلفون و جیر برای جلد سررسید و سالنامه‌ها استفاده می‌شود. چرم طبیعی بیشتر برای سررسیدهای لاکچری و گران قیمت به کار می‌رود. همچنین اگر یک ست هدیه مدیریتی نفیس می‌خواهید می‌توانید سررسیدی با جلد چرم طبیعی سفارش دهید.

اما اگر به دنبال سفارش چاپ سررسید اختصاصی ارزان 1400 هستید، می‌توانید از سررسیدهایی با جنس چرم مصنوعی، ترمو یا گالینگور استفاده کنید. انتخاب جلد مناسب برای سررسید به نوع استفاده شما از سررسید بستگی دارد. به عنوان مثال اگر سررسید را برای هدیه تبلیغاتی می‌خواهید باید از جلدهای ارزان قیمت‌تر استفاده کنید.

فرمت نمایش روزها در سررسید

یکی دیگر از مهم‌ترین اطلاعاتی که پیش از سفارش اینترنتی سررسید به آن نیاز دارید، فرمت نمایش تاریخ در سررسید است. روزهای سال معمولا به صورت‌های زیر در سررسیدها چاپ می‌شوند:

 • چاپ هر روز هفته در یک صفحه که به آن سررسید روزشمار گفته می‌شود.
 • چاپ هر هفته از سال در یک صفحه که با نام سررسید هفته شمار شناخته می‌شوند.
 • چاپ هر ماه در یک صفحه با نام سررسیدهای ماه شمار
 • چاپ هر دو روز در یک صفحه
 • چاپ پنجشنبه و جمعه به صورت مشترک در یک صفحه
 • چاپ کل سال در یک صفحه با نام سررسید سال در یک نگاه

چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم؟ چون اگر اطلاعاتی راجع‌به انواع فرمت نمایش سررسیدها نداشته باشید احتمالا نمی‌دانید که سررسیدهای روزشمار به دلیل مصرف کاغذ بیشتر، سنگین و گران‌تر هستند! در خرید اینترنتی سررسید می‌توانید تمامی این اطلاعات را در توضیح محصول مطالعه کنید.

آشنایی با انواع کاغذهای سررسید

برای چاپ سررسید از سه نوع کاغذ تحریر، گلاسه و کاغذ فانتزی استفاده می‌شود. در نگاه اول ممکن است سررسیدهایی که کاغذ گلاسه دارند شیک‌تر به نظر برسند؛ اما به دلیل دشوار بودن نوشتن بر روی این کاغذ، کارایی چندانی نخواهند داشت. بهترین کاغذ برای سررسید کاغذ تحریر است که خود دارای کیفیت‌های خوب و بد است.

کاغذ تحریر در دو رنگ کرمی و سفید برای ساخت سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از سفارش اینترنتی سررسید 1400 توجه داشته باشید که کاغذهای تحریر کرمی، نور را منعکس نکرده و چشم را خسته نمی‌کنند.

انواع صحافی سررسید و انتخاب مناسب‌ترین نوع آن

سررسیدها با روش‌های مختلفی صحافی می‌شوند. به عنوان رایج‌ترین روش‌های صحافی سررسید می‌توان به روش ته دوخت، فنر دوبل و قفل کلاسوری اشاره کرد. کیفیت بالای صحافی سررسید، تضمین استفاده از سررسید برای یک سال پیاپی خواهد بود. اگر به صورت روزانه از سررسیدتان استفاده می‌کنید، بهترین نوع صحافی سررسید، سررسیدهای فنری هستند.

پاسخی دیگر برای سوال چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهیم این است که مراجعه به فروشگاه اینترنتی رث گرافیک این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که انواع صحافی سررسیدها را مشاهده کنید و سپس مناسب‌ترین نوع آن را سفارش دهید.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید