بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید

بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید

سررسید نوعی دفتر است که در آن تاریخ و رویدادهای مهم درج شده است. به بیان دیگر سررسیدها تقویم‌هایی هستند که به جز کاربرد اصلی آن یعنی تقویم می‌توانند کاربردهای مختلفی چون دفترچه یادداشت، دفتری برای ثبت قرار ملاقات‌ها، دفترچه تلفن و … داشته باشند. سالیان بسیاری است که شرکت‌ها و سازمان‌ها از سررسید‌ها به جهت هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. از این رو شرکت‌های متعددی در زمینه چاپ سررسید در ایران فعالیت می‌کنند. در این مقاله به معرفی بهترین و بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید و ویژگی‌های یک شرکت تولید سررسید خوب پرداخته‌ایم.

سررسیدها از انواع تقویم‌هایی هستند که به شکل یک کتاب و یا دفتر چاپ شده و هر صفحه از آن به یک روز از سال اختصاص داده شده است. از این رو اکثر سررسیدها دارای 365 صفحه برای 365 روز سال و همچنین تعداد صفحات اضافه‌ای در انتهای سررسید برای چاپ آدرس‌ها و شماره تلفن‌های ضروری وجود دارد. برخی از سررسیدها دارای صفحات خالی مناسب برای ثبت شماره تلفن نیز هستند به همین دلیل بسیاری از افراد از سررسیدها به عنوان یک دفترچه تلفن استفاده می‌کنند.

سررسیدها به طور معمول دارای سه نوع معمولی، سفارشی‌سازی شده و اختصاصی هستند. سررسیدهای معمولی سررسیدهای ساده‌ای هستند که از آن‌ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نشده و بیشتر در لوازم التحریر فروشی‌ها و یا کتاب‌فروشی‌ها دیده می‌شوند.

سررسیدهای سفارشی‌سازی شده همان سررسیدهای معمولی هستند که بر روی آن لوگو و اسم یک برند حک شده و با اضافه کردن چنین جزییات ریزی به یک هدیه تبلیغاتی تبدیل شده است. این سررسیدها هزینه‌ای بالاتر از سررسید معمولی دارند ولی در مقایسه با سررسید اختصاصی هزینه تمام شده بسیار پایین‌تری خواهند داشت. در آخر گران‌ترین نوع سررسیدها سررسیدهای اختصاصی هستند که از ابتدا تا انتهای آن به صورت اختصاصی و با توجه به نظر مشتری چاپ و طراحی می‌شود.

شرکت‌های تولید سررسید به طور معمول شرکت‌های چاپی هستند که به تولید سررسید، انواع تقویم، ست‌های کادویی و یا انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی مشغول هستند. این شرکت‌ها دارای بخش‌های مختلف طراحی و چاپ هستند. گفتنی است چه بخش طراحی و چه بخش چاپ در چنین مجموعه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا کیفیت نهایی سررسید و یا تقویم چاپ شده مستقیما به طراحی آن و کیفیت چاپ آن برمی‌گردد. به طور مثال سررسیدی که قرار است به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرد، اگر دارای چاپ تمیز و طراحی منحصر به فردی نباشد، کار خود را در زمینه تبلیغات به خوبی انجام نخواهد داد. در ادامه به معرفی ویژگی‌هایی که یک شرکت چاپ سررسید را به شرکتی خوب تبدیل می‌کند، پرداخته‌ایم.

استفاده از متریال با کیفیت

متریال با کیفیت در تولید سررسید تاثیر به سزایی بر روی کارکرد آن می‌گذارد. سررسیدی که از نظر چاپ بی کیفیت است و یا از کاغذها و جلد نامرغوب در چاپ آن استفاده شده باشد، از نظر مشتریان محصول جالبی به حساب نیامده و موجب منصرف کردن مشتری از سفارش دادن به آن شرکت می‌شود.

هر چه مواد اولیه کیفیت بهتری داشته باشد، سررسید چاپ شده ظاهر تمیزتر، مقاوم‌تر و شیک‌تری خواهد داشت. از ان جایی که عمده استفاده سررسیدها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است، کیفیت هر چه بیشتر آن می‌تواند در زمینه تبلیغات برند بهتر عمل کند.

طراحی جذاب

سررسیدها بیشتر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به کار می‌روند. حال سررسیدی که طراحی آن هیچ خلاقیت خاصی نداشته باشد و در نگاه اول چشم مخاطب را به خود جلب نکند، در تبلیغ برند مورد نظر شکست خواهد خورد. در نتیجه داشتن یک تیم طراحی حرفه‌ای و با تجربه در زمینه طراحی انواع قطع سررسید عمومی و اختصاصی می‌تواند نظر مشتریان بسیاری را به شرکت مذکور جلب کند.

ثبت سفارش راحت

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چرا باید سررسید را اینترنتی سفارش دهید. کمبود وقت موردی است که بسیاری از افراد جامعه امروزی با آن درگیر هستند. این کمبود وقت موجب آن می‌شود فرد زمانی برای مراجعه حضوری به شرکت تولید کننده سررسید را نداشته و به همین دلیل ثبت سفارش برای وی سخت به حساب بیاید. شرکتی که بتواند راه‌هایی را برای سفارش آسان به وجود بیاورد، از نظر مشتریان شرکت بهتری دیده خواهد شد. این راه‌ها می‌تواند سفارش در محل، سفارش به صورت اینترنتی یا سفارش به صورت تلفنی باشند. برای آن که در فرآیند خرید دچار مشکل نشوید، از راهنمای سفارش اینترنتی سررسید کمک بگیرید.

داشتن یک وبسایت

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، به دلیل کمبود وقت و همچنین شلوغی بیش از حد خیابان‌ها، ثبت سفارش به صورت حضوری اذیت کننده بوده و در نتیجه ثبت سفارش به صورت اینترنتی راه حل مناسبی برای از بین بردن این مشکل مشتریان می‌تواند باشد. از این رو یک شرکت تولید کننده سررسید با داشتن یک وبسایت برای معرفی محصولات خود و همچنین ثبت سفارش به صورت اینترنتی کار مشتری را بسیار راحت‌تر خواهد کرد. در کنار ثبت سفارش اینترنتی، مشاهده محصولات در فضای مجازی نیز از دیگر مزایای داشتن یک وبسایت است.

وبسایت مرتبط به شرکت تولید کننده سررسید می‌تواند به عنوان یک ویترین مجازی عمل کرده و تمامی محصولات تولیدی شرکت را به همراه ویژگی‌های هر کدام در معرض چشمان افراد بسیاری قرار دهد. به این طریق مشتری می‌تواند تنها با نشستن پشت لپتاپ در محیطی آرام و ساعت‌ها گشتن درون سایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نماید.

تحویل به موقع سفارش

انجام کار سر تایم مورد نظر و خوش قولی نه تنها در رابطه با شرکت‌های تولید کننده سررسید، که در رابطه با هر کاری موجب جلب رضایت مشتریان خواهد شد. ضمن این که چون سررسیدها عمدتا هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند و نیاز به تحویل به موقع آن‌ها قبل از شروع سال نو وجود دارد، آن تایم بودن شرکت‌های تولید کننده سررسید اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند.

رث گرافیک، بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید

رث گرافیک را می‌توان به عنوان بهترین و بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید در ایران دانست. زیرا در کنار تمام ویژگی‌های گفته شده در بالا، با کارگاه صحافی بزرگی به مساحت 1500 متر مربع قادر به چاپ سررسیدهای عالی در تیراژ بالا خواهد بود. مجموعه رث گرافیک از سال 1379 در زمینه چاپ و تولید سررسید شروع به کار کرد و امروزه با بهره‌گیری از کادری مجرب در هر زمینه طراحی، صحافی و جلدسازی، سالانه سررسیدهای با کیفیت و متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

تجربه 20 ساله این شرکت و کیفیت و تنوع محصولات تولیدی آن موجب شده رث گرافیک به بزرگترین شرکت تولید کننده سررسید در ایران تبدیل شود. لازم به ذکر است که رث گرافیک تمامی مراحل طراحی، صحافی، تولید و در نهایت فروش را با رعایت کردن استانداردهای کیفی انجام می‌دهد در نتیجه می‌تواند شرکتی قابل اعتماد برای تولید سررسید سال جدید باشد.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید