ست مدیریتی چیست؟

ست مدیریتی چیست؟

ست‌ مدیریتی چیست و در چه مواقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ اگر به یک هدیه ارزشمند و کاربردی برای کارمندان و یا مدیر خود فکر می‌کنید، می‌توانید یک ست مدیریتی سفارش دهید. اقلام موجود در این ست‌ها بسته به بودجه و سلیقه شما می‌تواند متفاوت باشد؛ اما معمولا سررسید و سالنامه به همراه یک خودکار جزو اقلامی به شمار می‌روند که همیشه همراه ست‌های هدیه مدیریتی هستند! سررسید 1400 یک هدیه کاربردی است که می‌توانید آن را به همه افراد هدیه دهید؛ اگر این سررسید به همراه یک ست زیبا و نفیس هدیه داده شود جلوه بیشتری ندارد؟!

سررسید مدیریتی

معمولا ست‌های مدیریتی به صورت اختصاصی یا سفارشی طراحی و تولید می‌شوند. در سفارش یک ست هدیه تبلیغاتی که معمولا برای افراد خاص تهیه می‌شود، تک تک آیتم‌های موجود در ست با سلیقه و نظر شما افزوده می‌شود. برای سفارشی سازی یک ست هدیه مدیریتی نیز می‌توانید یکی از ست‌های طراحی شده را با چاپ لوگوی خود سفارشی کنید. کاربرد این ست‌های هدیه مدیریتی هم می‌تواند تبلیغاتی باشد و هم می‌تواند صرفا برای تبریک یک مناسب خاص باشد. به عنوان مثال می‌توانید ست مدیریتی را با لوگوی اختصاصی شرکتتان به کارمندان با شروع سال جدید هدیه دهید. گاهی نیز هدف از تهیه ست‌های مدیریتی، معرفی برند و شرکت به مسئولان ارشد شرکت همکار و یت حتی رقیب است!

یکی از اقلام ضروری ست‌های هدیه مدیریتی، سررسید یا سالنامه‌ها هستند. سررسیدهایی با جلد چرم طبیعی و یا چرم مصنوعی باکیفیت بهترین گزینه برای یک ست هدیه مدیریتی به شمار می‌روند. همان‌طور که می‌دانید سررسیدهای موجود در بازار دارای تنوع بسیار زیادی هستند. سررسیدهای پالتویی، رقعی و اروپایی مناسب‌ترین سررسیدهایی هستند که می‌توان آن‌ها را برای قرار دادن در یک ست هدیه خریداری کرد.

برای سفارش و خرید ست هدیه نفیس با مشاوران فروش موسسه رث گرافیک تماس بگیرید.

آشنایی با ست مدیریتی و کاربرد آن

ست‌های مدیریتی هدیه‌های تبلیغاتی ارزشمندی هستند که از سوی افراد به کارمندان و یا مدیران یک شرکت اهدا می‌شوند. معمولا در مناسبت‌های خاص مدیران برای کارمندان و یا شرکت‌ها و سازمان‌های همکار خود هدیه‌هایی را به عنوان هدیه تبلیغاتی تدارک می‌بینند. این ست‌های مدیریتی مجموعه‌ای پرکاربرد هستند که در اکثر مواقع می‌توانید اقلام ست را به دلخواه خود سفارش دهید.

آشنایی با ست مدیریتی

به طور معمول رایج‌ترین اقلامی که در یک ست هدیه مدیریتی قرار می‌گیرد عبارت است از: سررسید و سالنامه، خودکار، کمربند، جاسوئیچی، کیف پول و جاکارتی. این اقلام در بسته بندی‌های زیبا و شکیل اهدا می‌شوند.

کاربرد ست مدیریتی و ست هدیه تبلیغاتی

ست مدیریتی را می‌توان با اهداف مختلفی خریداری کرد. به عنوان مثال می‌توانید این ست را به مسئولان ارشد یک شرکت هدیه دهید تا جهت استفاده و زیبایی آن را بر روی میز کار خود قرار دهند. ست هدیه تبلیغاتی نیز با هدف بازاریابی و تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف می‌توانند این ست‌ها را به صورت اختصاصی سفارش داده و به شریک و یا همکاران خود هدیه دهند.

اگر می‌خواهید از طریق یک ست هدیه تبلیغاتی (پیشنهاد رث گرافیک ست هدیه باران است.) برند و شرکت خود را تبلیغ کنید، می‌توانید با تهیه ست‌های مدیریتی با لوگوی اختصاصی خودتان و هدیه دادن آن به دیگران شرکت خود را معرفی کنید. تبلیغات عضوجدایی ناپذیر کسب‌وکارها است؛ با کمی هوشمندی و انتخاب یک شیوه درست برای تبلیغات می‌توانید هزینه‌های مربوط به آن را تا حد ممکن کاهش دهید. هدیه دادن ست مدیریتی یک شیوه اقتصادی برای بازاریابی و تبلیغات است.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست و برای چه مواقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

ایده اهدای هدایای تبلیغاتی برای مدیران، کارمندان و حتی مشتریان یک برند، برای سال‌های زیادی است که از سوی شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در حال اجرا است. چندین سال است که ست‌های مدیریتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی هدیه داده می‌شوند. شما می‌توانید ست‌ مدیریتی را به صورت سفارشی سازی و یا اختصاصی سفارش دهید؛ اما فرق این دو با یک دیگر چیست؟

سفارش اختصاصی ست هدیه مدیریتی

سفارش اختصاصی بدین معنی است که تک تک آیتم‌‌های موجود در ست را خودتان انتخاب می‌کنید. فراموش نکنید که یکی از مهم‌ترین اقلام موجود در هر ست مدیریتی تبلیغاتی سررسید و یا سالنامه‌ها هستند.

برای سفارش اختصاصی سررسید می‌توانید نوع جلد سررسید، فرمت نمایش تقویم، نوع کاغذهای آن و حتی نوع صحافی را به سلیقه و بنا به بودجه خود انتخاب کنید. در ست‌هایی که به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند می‌توانید لوگو و نشان تجری خود را از طریق روش‌های مختلف مانند حک داغی، نقره کوب و یا طلا کوب بر روی جلد سررسید و یا باکس ست حک کنید.

سفارشی سازی ست هدیه مدیریتی

چه تفاوتی میان سفارش اختصاصی یک ست مدیریتی با سفارشی سازی آن وجود دارد؟ در سفارشی سازی شما می‌توانید از میان ست‌های موجود یکی را انتخاب کنید و با چاپ لوگوی خود بر روی آن‌ها، آن ست را به صورت سفارشی از سوی سازمان و یا شرکت خود هدیه دهید. هزینه سفارشی سازی یک ست هدیه معمولا از سفارش اختصاصی آن مقرون به صرفه‌تر است؛ بنابراین اگر می‌خواهید به تعداد بیشتری از افراد هدیه دهید بهتر است این گزینه را انتخاب کنید.

اقلام موجود در یک ست هدیه مدیریتی

همان‌طور که کمی پیش گفتیم مواردی که در یک ست هدیه جای می‌گیرند بسته به سلیقه و همچنین میزان هزینه‌ای که قرار است برای این ست بکنید متفاوت است. اگر یک ست هدیه مدیریتی لاکچری می‌خواهید می‌توانید آیتم‌های بیشتری را به آن اضافه کنید. اما می‌توانید با هزینه کم نیز یک ست هدیه مدیریتی ارزان تدارک ببینید. یکی از اصلی‌ترین اقلام موجود در ست‌های مدیریتی سررسید یا سالنامه‌ها هستند و برای بررسی دقیق یم ست هدیه پیشنهاد ما ست هدیه دستیار است.

خرید سررسید و سالنامه برای ست هدیه مدیریتی

بخش اصلی ست‌های هدیه مدیریتی را سررسید و سالنامه‌ها تشکیل می‌دهند. امکان ندارد کارمند و یا مدیر یک بخش باشید اما از سررسید یا تقویم استفاده نکنید! سررسیدها دفترهایی تاریخ‌دار هستند که می‌توانید از آن‌ها هم به عنوان دفتر یادداشت و هم تقویم همراه استفاده کنید. انواع جلد سررسید متفاوت است و بسته به هزینه‌ای که می‌خواهید برای سررسید خود کنید می‌تواند متغیر باشد. اغلب سررسیدهایی که در ست‌های هدیه هستند، جلدی با جنس چرم طبیعی و یا چرم مصنوعی باکیفیت دارند.

خرید سالنامه ست مدیریتی

هماهنگی رنگ جلد سررسید با دیگر آیتم‌های موجود در ست هدیه مدیریتی مانند کیف پول، خودکار و یا حتی رنگ باکس هدیه جلوه زیبایی به ست هدیه خواهد بخشید. انواع قطع سررسید متفاوت است و اندازه آن را باید متناسب با ابعاد و حجم ست هدیه انتخاب کنید.

مناسب‌ترین سررسید برای ست هدیه مدیریتی

سررسیدها با ابعاد مختلفی چاپ می‌شوند که بسته به کاربرد سررسید و سلیقه شخصیتان می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. مناسب‌ترین قطع سررسید برای ست مدیریتی، سررسید رقعی، اروپایی و پالتویی است. اندازه مناسب و فضای کافی برای یادداشت از ویژگی‌های این سررسیدها به شمار می‌رود.

همچنین برای چاپ سررسیدهای اروپایی و پالتویی نسبت به سررسیدهای بزرگ و حجیم کاغذ کمتری استفاده شده است و همین موضوع منجر به مقرون به صرفه بودن این سررسیدها نسبت به دیگر سالنامه‌ها می‌شود.

0 0 vote
Article Rating

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

برای اطلاع از اخبار جدید ایمیل خود را بگذارید