رومیزی-افرا

جاکارتی افرا

جهت استعلام قیمت جاکارتی افرا 1403، سفارشی سازی، اطلاع از موجودی و خرید سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی تماس بگیرید.

مشخصات جاکارتی افرا 1403

پایه-افرا03
رومیزی-افرا

معرفی هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی چیست؟ این سؤالی است که در ذهن اکثریت مردم به وجود آمده است و به همین منظور در ادامه به معرفی و کاربرد هدایای تبلیغاتی در رث گرافیک خواهیم پرداخت.

هدایای تبلیغاتی، محصولاتی هستند که اکثر سازمان ها و صاحبان کسب و کار برای جلب توجه و وفاداری، به کارمندان و مشتریان خود اهدا می‌کنند. این هدایا به حفظ و ایجاد مشتریان وفادار به کسب و کارها کمک بسیار زیادی می‌کنند. در اهدای هدایای تبلیغاتی جذابیت و خلاقیت حرف اول را می‎‌زند اما باید به این نکته توجه داشت که خلاقیت بیش از حد، جایز نیست. به این توجه کنید که ارائه یک هدیه زیبا و جذاب، که کاربردی روزانه برای مشتری وکارمند شما داشته باشد، تاثیرگذاری فرای تصوری را خواهد داشت. این تاثیرگذاری قطعا باعث ایجاد حس خوب و سبب افزایش رضایت و حس وفاداری مخاطبین شما می‌گردد و در نهایت به سود بیشتر شرکت منجر خواهد شد.

طبق تجربه دو دهه ما در رث گرافیک، صاحبین هر کسب وکار از روش های تبلیغاتی مثل چاپ سررسید، چاپ تقویم رومیزی، ارائه ست مدیریتی و … برای هدایای مناسبتی خود استفاده می‌کنند. این هدایا اگر به درستی تهیه شوند می‌توانند نقشی به مانند بیلبورد تبلیغاتی را اجرا کنندکه هر لحظه جلوی چشم مخاطب وجود دارد. هدایای تبلیغاتی اصولا یک ابزار برای تبلیغ و جلب نظر مخاطب و یا مشتری است.

هدایای تبلیغاتی اختصاصی

گفتنی است تمامی هدایای تبلیغاتی موجود در رث گرافیک قابلیت سفارسی‌سازی را دارند و از این رو مخاطب می‌تواند هر عکس، طرح و لوگویی که بخواهد را روی آن چاپ کند و در بسته بندی های زیبا وخاص به دست مخاطب خود برساند. به این ترتیب شخص سفارش دهنده که از سازمان و شرکت خود وظیفه تهیه مناسب ترین هدیه تبلیغاتی را دارد می‌تواند هدایای تبلیغاتی منحصر به فردی را با توجه به هدفی که دارد سفارش دهد و پس از چاپ دریافت نماید. همچنین هدایای تبلیغاتی علاوه بر تبلیغ برندها می‌تواند در زمینه شخصی نیز استفاده شوند و از آنها برای جلب نظر دوستان و آشنایان خود استفاده کنید.

همانطور که از مطالب بالا متوجه شدید هدایای تبلیغاتی، تنها یک هدیه نبوده و به عنوان یک آگهی تبلیغاتی نیز می‌توان از آن استفاده نمود. البته به این نکته توجه داشته باشید که مخاطب این هدایا را به عنوان تشکر و قدردانی در نظرخواهد گرفت اما در ناخوداگاه ذهن او، این هدایا، سبب اعتماد و اطمینان به شما، محصولات و خدمات شما خواهد شد.

لذا اگر صاحب کسب کاری هستید و می‌خواهید به صورت حرفه ای از رقبای خود پیشی بگیرید، از هدایای  تبلیغاتی غافل نشوید.

به همین منظور ما در رث گرافیک با ارائه هدایای تبلیغاتی از جمله: سررسید، تقویم رومیزی، سالنامه، کارت تبریک، ست مدیریتی و … که با درج شعار و لوگو در بسته بندی شکیل به هدیه‌ای اختصاصی تبدیل می‌شوند، شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.

جهت مشاوره و سفارش جاکارتی افرا 1403 به منظور تبلیغات موثر برای شرکت و سازمان خود کافیست با رث گرافیک تماس حاصل فرمایید.

تماس با رث گرافیک

رث گرافیک، به‌عنوان تولیدکننده سررسید و سالنامه از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرده است و با بیش از دو دهه تجربه با استفاده از کارگاه‌های مجهز (ازجمله کـارگاه صحافی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع جهت تولید سررسید، سالنامه و دفاتر تحصیلی) در رشته‌های مختلف تبلیغاتی، امکان ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را دارد.

  • تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰
  • تلگرام RathGraphicChannel
  • اینستاگرام RathGraphic
  • آدرس تهران، مفتح شمالی، کوچه دهم، پ 2