تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری

فهرست مطالب

بسیاری از افرادی که شغل اداری دارند، بیشتر اهمیت تقویم رومیزی اداری را متوجه می‌شوند. حتماً برای شما هم پیش آمده است که به فکر سازماندهی برنامه‌های شخصی، جلسات و برنامه‌های روزانه برای کار و یا برنامه‌های دیگر خود باشید. تقویم می‌تواند با ایجاد برنامه‌ریزهای مختلف باعث ساماندهی در کارها و در نهایت صرفه‌جویی در زمان شود. به این شیوه می‌توانید بیشترین بهره‌وری را از زمان خود داشته باشید. تقویم‌های رومیزی معمولاً از طرف یک سازمان و برند به مخاطبان و مشتریان ارائه میشود. تقویم‌ها به خصوص تقویم‌های رومیزی اداری بسیار کاربردی هستند و به راحتی در دسترس قرار می‌گیرند. توصیه میشود در چاپ و طراحی این نوع تقویم‌ها نهایت دقت را رعایت کنید تا مورد پسند کاربران قرار بگیرند.

توجه داشته باشید که برای سفارش تقویم رومیزی اداری، انتخاب شرکت‌های معتبر و باسابقه که تیمی محبوب و بااخلاق دارند، بسیار اهمیت دارد. سازمان‌ها و برندها برای سفارش تقویم‌های رومیزی اداری مجموعه‌هایی را انتخاب می‌کنند که خوش‌قول و کاربلد هستند. یکی دیگر از نکات مهم در سفارش تقویم رومیزی، ظاهر آن است. رث گرافیک یکی از معتبرترین مجموعه‌ها برای سفارش و خرید تقویم رومیزی اداری با ظاهری شیک و البته کاربردی است.

 

کاربرد تقویم رومیزی اداری

یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین وسایل بر روی میز برای سازمان‌ها و ادارات، تقویم رومیزی است. هدف از تولید این محصول برنامه‌ریزی و مدیریت زمانی پرسنل است. اطلاعاتی مانند تاریخ‌ها، روزهای تعطیل، تعطیلی‌های اداری و رویدادهای مهم توسط این تقویم‌ها نشان داده میشود. به این طریق به افراد کمک می‌کنند بتوانند بهترین بهره‌وری را از زمان خود برای انجام وظایف و کارهای مختلف داشته باشند.

معمولاً جای تقویم رومیزی اداری در محیط‌‌های اداری و دفاتر کاری است. در واقع به عنوان یک ابزار مهم برای برنامه‌ریزی و ارتباطات درون سازمانی استفاده می‌شود. جالب است بدانید که تقویم رومیزی اداری حتی به عنوان یک وسیله ارتباطی هم کاربرد دارد. بدین وسیله بین اعضای یک تیم یا یک واحد سازمانی آگاهی ایجاد می‌شود. به واسطه این نوع تقویم همه اعضا از برنامه‌ها و رویدادهای مهم اطلاع پیدا می‌کنند.

 

 

طراحی تقویمی با ویژگی‌های جذاب در محیط اداری

یکی از عنصرهای مهم در محیط‌های اداری، طراحی تقویمی زیبا است که نقش بسزایی در افزایش جلوه زیبایی و جذابیت محیط اداری دارد. بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را در طی یک روز سر کار هستند. در نتیجه ایجاد یک محیط زیبا و زیبا برای آنها بسیار اهمیت پیدا می‌کند. برای افزایش زیبایی و جذابیت بیشتر محیط کار می‌توان به طراحی تقویمی با انتخاب مواد با کیفیت بالا، طراحی منحصربه‌فرد و استفاده از رنگ‌ها و الگوهای جذاب و خاص پرداخت.
یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد انرژی و انگیزه بیشتر در کارکنان یک سازمان، بهره‌مندی از وسایل کار مانند تقویم رومیزی با بهترین و خاص‌ترین طراحی‌ها است.

در نهایت همه ما می‌دانیم که محیطی دلپذیر و آرامش‌بخش، نیازمند ایجاد حس خوب و انرژی است. در همین راستا طراحی تقومی با ویژگی‌های جذاب و خاص هم باعث ایجاد ظاهری زیبا در محیط اداری می‌شود و هم انگیزه بیشتری برای کارکنان ایجاد می‌نماید.

 

تقویم رومیزی اداری منحصربه‌فرد چه ویژگیهایی دارد؟

 • طراحی یک تقویم رومیزی اداری خاص با فضای مناسب برای قرار دادن لوازم اداری اعم از خودکار
 • استفاده از جنس‌های مقاوم و با کیفیت بسیار بالا برای ساخت تقویم رومیزی اداری اعم از چوب، فلز و …
 • اضافه کردن ویژگی‌هایی مانند تنظیم ارتفاع تقویمی برای راحتی کاربر

 

ویژگی‌های اصلی تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری اغلب در سایز ۸.۵×۱۲ سانتی‌متر طراحی و چاپ میشود. این تقویم‌ها 365 برگ دارند که نشان‌دهنده روزهای مختلف در یک سال هستند. تمامی تاریخ‌های شمسی، قمری و میلادی به همراه مناسبات در تمامی انواع تقویم‌های رومیزی اداری درج شدهاند. معمولاً از کاغذ تحریر کرم یا سفید 70 گرم برای هدیه تبلیغاتی این تقویم‌ها استفاده میشود. صحافی صفحات آن نیز به صورت پانچی است. توجه داشته باشید که حلقه‌های آن قابلیت باز شدن دارند تا بتوانید کاغذها را به راحتی از آن بردارید. جنس این پایه‌ها هم با یکدیگر متفاوت است که می‌تواند از جنس چوب، پلکسی، فلز، چرم و … انتخاب شود.

 

انواع تقویم رومیزی اداری را بشناسید!

احتمالاً تقویم رومیزی اداری را مشاهده کرده‌اید. این نوع تقویم‌ها هم مانند دیگر تقویم‌ها جزء هدایای تبلیغاتی سازمان‌ها به حساب می‌آیند. تقویم‌های اداری هم در اداره‌ها و هم در مؤسسات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع متنوعی از این مدل تقویم رومیزی اداری وجود دارد. افراد می‌توانند بر حسب نیاز خود از انواع تقویم‌های رومیزی اداری استفاده نمایند. در ادامه این مطلب از رث گرافیک به بررسی دو مورد از پرکاربردترین و مهم‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری می‌پردازیم.

 • تقویم زیردستی اداری
 • تقویم پانچی اداری

 

 • تقویم اداری پانچی

از پرکاربردترین تقویم‌های رومیزی اداری می‌توان به تقویم اداری پانچی اشاره کرد. این نوع تقویم‌ها در بسیاری از مراکز تجاری و اداره‌ها مورد نیاز است و از آنها استفاده می‌نمایند. از نام تقویم پانچی کاملاً مشخص است که تمامی صفحات آن را با استفاده از پانچ سوراخ کرده و سپس درون میل‌های فلزی قرار داده‌اند.

هر برگ‌های از تقویم‌های رومیزی روزی خاص را نشان می‌دهند. در ادامه این تقویم‌ها در هر صفحه فضای خالی برای نوشتن یادداشت‌های مهم و روزانه وجود دارد.

بسیاری از مؤسسات و سازمانها برای ثبت اطلاعات روزانه خود به یادداشت کردن نیاز دارند و از تقویم رومیزی اداری استفاده می‌کنند. در نتیجه این نوع تقویم‌های اداری را میتوان بر روی میز کارمندان یک سازمان مشاهده کرد در مورد هزینه‌ طراحی و چاپ تقویم پانچی اداری باید از مجموعه‌های مختلف مانند سایت معتبر رث گرافیک استعلام بگیرید، زیرا هزینه این نوع تقویم‌ها بستگی به مواردی مانند متریال، تیراژ و سایز دارد.

 

 • تقویم زیردستی اداری

اگر به دنبال تقویم رومیزی اداری هستید که فضای مناسبی برای یادداشت‌ها در شرکت‌ها و مؤسسات داشته باشد، تقویم رومیزی زیردستی یکی از بهترین گزینه‌ها است.

جالب است بدانید که به این مدل از تقویم‌ها، تقویم منشی نیز گفته میشود و ساخت اکثر آنها با جلد چرم است. در این نوع تقویم‌های رومیزی به راحتی می‌توان برنامه‌ریزی‌های هفتگی انجام داد. به طور کلی این نوع از تقویم‌های زیردستی اداری در تمامی طول ساعات اداری در جلوی چشم مخاطب قرار گرفته است. در نتیجه باعث جلوگیری از فراموش کردن کارها می‌شود.

یکی دیگر از نامهای تقویم زیردستی اداری، تقویم هفته‌شمار است. شما میتوانید تقویم زیردستی اداری را به مجموعه های معتبر و باسابقه مانند مجموعه رث گرافیک بسپارید و از طراحی و خاص بودن تقویم‌هایی که تحویل می‌گیرید، نهایت رضایت را داشته باشید.

 

سفارش تقویم اداری رومیزی خاص و شیک

برای سفارش تقویم رومیزی اداری خاص باید مجموعه‌هایی را انتخاب کنید که از همه لحاظ عالی عمل کند. نوع تولید این تقویم‌ها بسیار اهمیت دارد. اگر به هدف تبلیغات برند مورد نظر خود به دنبال سفارش تقویم رومیزی اداری خاص هستید، بهتر است نسبت به متریال استفاده شده در آنها حساسیت به خرج دهید. خوشبختانه مجموعه رث گرافیک با دارا بودن تیمی متبحر و متریال درجه یک به تولید انواع تقویم های رومیزی اداری با بالاترین کیفیت و البته مناسبترین قیمتها پرداخته است.

 

تقویم رومیزی اداری 1403

تقویم رومیزی اداری 1403 در مجموعه رث گرافیک دارای تنوع بسیار بالایی است. شما برای سفارش میتوانید از انواع مختلف طرح‌های پیشنهادی ارائه شده این مجموعه استفاده کنید. رث گرافیک انواع مختلفی از تقویم‌های رومیزی اداری را به مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای ثبت سفارش خود می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید.

رث گرافیک همچنین از بهترین رنگ‌ها برای جلوه بیشتر تقویم استفاده میکند. حتی در هر صفحه از تقویم که مناسبت‌ها مشخص شده‌اند، از رنگ‌های تأثیرگذار برای نشان دادن آنها استفاده می‌شود. به طور کلی توجه به جزئیات در این مجموعه به چشم میخورد.

 

سخن پایانی

در آخر باید گفت از آنجا که هدایای تبلیغاتی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به حساب می‌آیند، تقویم‌ها بهترین نوع این روش‌ها هستند که می‌توان برای معرفی برندها از آنها استفاده کرد و به کارمندان و دیگر سازمان‌ها ارائه داد.

جهت مشاوره و سفارش تقویم رومیزی اداری 1403 به منظور تبلیغات موثر برای شرکت و سازمان خود کافیست با رث گرافیک تماس حاصل فرمایید.

خرید غیرسازمانی (تکی)

کاتالوگ محصولات 1403

دانلود تقویم سال 1403

سفارش سررسید 1403

آخرین مقالات

تماس با رث گرافیک

رث گرافیک (تولید کننده سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی) جهت مشاوره، استعلام قیمت سررسید و سالنامه، سفارش هدایای تبلیغاتی و اطلاع از موجودی با ما تماس بگیرید.

 • تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰
 • تلگرام RathGraphicChannel
 • اینستاگرام RathGraphic
 • آدرس تهران، مفتح شمالی، کوچه دهم، پ 2