هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا

هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا

فهرست مطالب

آیا هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین و بهترین ایده‌ها برای بازاریابی و برندینگ در دنیای امروز هستند. این روزها دیگر از روش‌های قدیمی و سنتی برای بازاریابی و برندینگ استفاده نمی‌شود. در این راستا بهره‌مندی از روش‌های نوین باعث می‌شود تا کسب و کار و برند شما رشد قابل توجهی داشته باشد. هدایای تبلیغاتی همان هدایایی هستند که سازمان‌ها و موسسات مختلف برای شناساندن برند خود به مدیران، کارمندان و مشتریان خود می‌دهند. این هدایا می‌تواند به مناسبت‌های مختلف مانند نوروز، شب یلدا و … باشد.

به طور کلی هدایای تبلیغاتی در نوروز ممکن است بارخورد مناسبی نداشته باشد، زیرا با نزدیک شدن به سال جدید، جنب و جوش ها بسیار زیاد است و اغلب افراد در موقعیت های شلوغ کاری هستند. به همین علت ممکن است تبلیغات شما خیلی هم موثر نباشد. در مقابل مناسبت‌های دیگر مانند مناسبت شب یلدا یکی از بهترین زمان‌ها برای اهدای هدایای تبلیغاتی و شناساندن برند خود به دیگران است.

مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا؟

قبل از اینکه به دنبال ایده هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا باشید، ابتدا باید اطلاعاتی در مورد مخاطب هدف خود به دست آورید. در واقع شناخت مخاطب بیش از هر چیزی اهمیت دارد. هدیه تبلیغاتی شب یلدا را برای مخاطب مورد نظر خود به گونه‌ای انتخاب کنید که برای آنها کاربردی باشد. به طوریکه مخاطب شما در زندگی روزمره از آن استفاده کند و به نوعی نیاز مخاطب باشد. هدف کلی هدیه تبلیغاتی در مناسبت های مختلف، معرفی و شناساندن برند به افراد دیگر است. در همین راستا توصیه می شود تا علایق و سلایق مخاطب هدف خود را به خوبی بشناسید.

همانطور که می دانید شب یلدا یکی از فرهنگ های اصیل ایرانی است که هر ساله توسط ایرانی ها جشن گرفته می شود. افراد به این شب اهمیت خاصی می دهند. در نتیجه هدیه دادن در این شب می توان حس خوشحالی مخاطب را به خوبی برانگیزد. در ادامه این مطلب از رث گرافیک به بررسی انواع هدایای تبلیغاتی شب یلدا می‌پردازیم.

انواع هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا

شب یلدا یکی از جشن های بسیار مهم و ارزشمند ما ایرانی ها است. قطعا هدیه دادن و هدیه گرفتن در این شب ها حس بسیار خوبی به افراد می‌دهد. اگر شما هم قصد هدیه دادن در شب یلدا با هدف برندینگ و تبلیغات را دارید با ما همراه باشید. در ادامه سعی داریم شما را با انواع هدایایی آشنا کنیم که برای مخاطب در شب یلدا بسیار جذاب است. این هدایای جذاب باعث می شوند تا برندینگ کسب و کار شما بیشتر به مخاطب شناسانده شود و رشد قابل توجهی را تجربه کنید.

 • دمنوش های مفید و خوش طعم برای شب یلدا

ار آنجا که جن شب یلدا بکی ار اصیل‌ترین ضیافت‌های ایرانیست‌، بسیاری از افراد خانواده در  این شب دور هم جمع می شوند و با خوردن هندوانه، انار و خوراکی های خوش طعم دیگر این شب را جشن می گیرند. در نتیجه ارسال هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا تاثیر فوق العاده زیادی دارد، زیرا در این شب به‌خصوص هدیه شما بیشتر دیده می‌شود و موذد توجه افراد زیادتری قرار می‌گیرد.

 • جعبه پذیرایی

یکی از کاربردی‌ترین و جالب‌ترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به شرکا، مدیران ارشد یا کارمندان جعبه پذیرایی است. این جعبه میتواند یک باکس شیشه‌ای یا چوبی باشد. می‌توان درون آن را با مواد خوراکی مانند انواع دمنوش، شکلات، چای و نسکافه و …پر و تزئین کرد. در این صورت نظر مخاطب به طور قابل توجهی جلب شده و در نهایت برند شما بیشتر شناخته می‌شود.

 • تابلو اشعار حافظ

همانطور که می دانید بسیاری از افراد در این شب به خواندن اشعار حافظ می پردازند و این کار را بسیار ارزشمند می دانند.

عده‌ای هم به گرفتن فال حافظ می‌پردازند. به طور کلی تابلویی از اشعار حافظ و یا یک کتاب کوچک فال حافظ می تواند موجب خوشحالی افراد شود. فال حافظی که شما به مخاطب هدیه داده‌اید، برای برندینگ شما بسیار اهمیت دارد. زیرا این کتاب در شب یلدا توسط بسیاری از افراد دست به دست می‌شود و افراد زیادی با برند شما آشنا می شوند و به نوعی بازاریابی موفقی خواهید داشت. هدیه دادن دیوان حافظ باعث می شود تا شما محبوبیت بیشتری در بین افراد پیدا کنید. در ادامه این مطلب از رث گرافیک با ما همراه باشید تا به بررسی گیفت شب یلدا بپردازیم.

 • تابلو اشعار حافظ

همانطور که میدانید یکی از سنتهای دیرینه شب یلدا خواندن اشعار حافظ و به قول معروف تفأل از دیوان حافظ است. از این جهت تابلویی از اشعار حافظ و یا یک کتاب کوچک فال حافظ میتواند موجب ذوق و خوشحالی افراد شود و در ضمن یک یادگاری ارزشمند و ماندگار است. فال حافظی که شما به مخاطب هدیه دادهاید، برای برندینگ شما بسیار اهمیت دارد و به رشد محبوبیت شما کمک شایانی میکند. زیرا این کتاب در شب یلدا توسط بسیاری از افراد دست به دست می‌شود و افراد زیادی با برند شما آشنا میشوند و به نوعی بازاریابی موفقی خواهید داشت.

 • گیفت شب یلدا

آماده‌سازی گیفت شب یلدا هم به عنوان هدایای تبلیغاتی شب یلدا بسیار مناسب و تاثیرگذار است. زیرا این گیفت‌ها بین مهمانان در آن شب پخش می‌شود و افراد زیادی نام برندینگ شما را روی آنها مشاهده می‌کنند. همچنین ایده‌های بسیار متنوعی میتواند برای محتویات گیفت در نظر گرفته شود و ظرفیت خلاقیت در آن بالاست.

 • مجسمه‌های زیبای شب یلدا

بسیاری از خانواده‌ها دکور زیبایی برای شب یلدا در خانه‌های خود اجرا میکنند. قرار دادن مجسمه‌های مختلف در این شب می‌تواند دکور آنها را بسیار جذابتر کند. برای مثال می‌توانید مجسمه انار، هندوانه و … را به کارمندان و یا مدیران و مشتریان خود هدیه دهید. افراد با دیدن این مجسمه‌ها به یاد برندینگ شما می‌افتند. در نتیجه برند شما تا همیشه در یاد و ذهن افراد می‌ماند.

 • شمع‌های شب یلدا

یکی دیگر از هدیه‌های تبلیغاتی بسیار جذاب شب یلدا، شمع‌های یلدایی هستند. شما میتوانید این شمع‌ها را به شکل هندوانه، انار و …. سفارش دهید و به عنوان گیفت‌های تبلیغاتی شب یلدا آنها را به افراد دیگر هدیه دهید. در واقع چیدمانی زیبا در شب یلدا با این شمع‌های جذاب ایجاد می‌شود. انتخاب هوشمندانه این نوع هدایا میتواند باعث ایجاد حس خوشحالی و هیجان در مخاطب شود. در نتیجه تأثیر شگفتی هم بر برندینگ شما خواهد داشت.

تنها کافی است از ایده‌های خلاقانه و زیبا برای هدایای تبلیغاتی استفاده کنید تا اثر آن را ببینید. در این صورت در کمترین زمان ممکن برند شما شناخته می‌شود و بازخورد میگیرد. در ادامه شما را با نوع دیگری از هدایای شب یلدا آشنا میکنیم که بسیار کاربردی است و برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار می‌کند.

 

 • دفترچه با تم شب یلدا

دفترچه‌ها محصولاتی هستند که همیشه کاربرد دارند. شما می‌توانید دفترچه‌هایی سفارش دهید که روی جلد آنها عکس شب یلدا باشد. سپس نام و لوگوی برندینگ خود را هم در گوش‌های از جلد این دفترچه‌ها ثبت نمایید. مخاطب هدف شما ممکن است نوشته‌هایی را در این دفترچه‌ها یادداشت و سال‌ها از آن استفاده کند.

چرا باید شب یلدا را برای هدایای تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

همانطور که پیشتر توضیح دادیم انتخاب روز مورد نظر برای هدایای تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد. در روزهایی مانند نوروز بسیاری از افراد به یکدیگر هدیه می‌دهند. در نتیجه هدیه دادن و هدیه گرفتن در روزهای آخر سال خیلی هم غیر قابل منتظره نیست. اما اگر شما روز مناسبتی دیگری مانند شب یلدا را انتخاب کنید، مخاطب خود را حسابی هیجان‌زده خواهید کرد. همین موضوع باعث می‌شود برندینگ و کسب و کار شما در ذهن آنها جای بگیرد.

 

چگونگی اجرای ایده هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا

تنوع ایده‌های هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا نسبتاً بالاست که در قسمت بالاتر این مطلب چندین مورد ارزشمند را برای شما معرفی کرده‌ایم. برای تحقق این ایده‌های تبلیغاتی بهتر است از سایت‌های معتبر کمک بگیرید. منظور سایت‌هایی هستند که ایده‌های شما را به بهترین شکل ممکن اجرا می‌نمایند. سایت رث گرافیک یکی از همین مجموعه‌های معتبر و باسابقه است. شما می‌توانید انواع ایده‌های تبلیغاتی شب یلدای خود را به آنها بسپارید تا با بهترین کیفیت و کمترین زمان و البته مناسبترین قیمت به شما ارائه دهند.

در این صورت هدایای اختصاصی خود را خواهید داشت و می توانید آنها را به مخاطب هدف خود هدیه دهید.

 

سخن پایانی

با توجه به توضیحاتی که برای شما ارائه داده ایم، جهت هدایای تبلیغاتی برای شب یلدا و دیگر مناسبت ها قبل از انتخاب هدیه باید مخاطب خود را به خوبی بشناسید. در واقع بر اساس سلایق آنها اقدام به انتخاب هدایا نمایید. این کار باعث می شود تا تاثیر آن هدیه بسیار بیشتر شود و شما خیلی سریع تر به هدف خود برسید.

مجموعه رث گرافیک به شما کمک می کند تا هدیه ای جذاب و به یادماندنی را به مخاطب هدف خود بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه اصلی سایت این مجموعه شوید و با تیم کارشناسی رث گرافیک ارتباط برقرار کنید تا شما را در مسیر اهداف راهنمایی نمایند.

خرید غیرسازمانی (تکی)

کاتالوگ محصولات 1403

دانلود تقویم سال 1403

سفارش سررسید 1403

آخرین مقالات

تماس با رث گرافیک

رث گرافیک (تولید کننده سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی) جهت مشاوره، استعلام قیمت سررسید و سالنامه، سفارش هدایای تبلیغاتی و اطلاع از موجودی با ما تماس بگیرید.

 • تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰
 • تلگرام RathGraphicChannel
 • اینستاگرام RathGraphic
 • آدرس تهران، مفتح شمالی، کوچه دهم، پ 2