رومیزی خیال

جهت استعلام قیمت رومیزی خیال ۱۴۰۰، سفارشی سازی، اطلاع از موجودی و خرید سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی تماس بگیرید.

مشخصات رومیزی خیال

  • نام محصول: رومیزی خیال
  • قطع: 16*12
  • نوع کاغذ: مقوای 300 گرم
  • نوع تقویم: ماه شمار 12 برگی
  • نوع پایه: پایه پلکسی شفاف + جعبه یادداشت
  • نوع صحافی: فنر
  • قیمت محصول: تماس بگیرید
رومیزی خیال
رومیزی خیال
رومیزی خیال
سالنامه و سررسید رث گرافیک

خرید رومیزی خیال

رومیزی خیال به گونه‌ای طراحی شده است که تمام ویژگی‌های یک تقویم رو میزی ایده‌آل را دارا است. برای خرید و اطلاع از قیمت این رو میزی، از طریق شماره‌های درج شده با رث گرافیک تماس بگیرید.

نقد و بررسی اجمالی رو میزی خیال

با داشتن یک تقویم رو میزی بر روی میز کار و یا مطالعه خود، می‌توانید با اطلاع داشتن از رویدادهای مهم در طول سال و یا تعطیلات رسمی در طول یک ماه، برنامه ریزی دقیق‌تری برای روزهای هفته خود داشته باشید. اگر محصل، دانشجو، کنکوری و یا فردی با مشغله کاری بالا هستید، وجود یک تقویم رو میزی بر روی میزتان ضروری است. تقویم‌های رو میزی موجود در بازار در طرح و ابعاد مختلفی طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانید بسته به نوع نیازتان، کاربردی‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. رو میزی خیال یک ابزار کاربردی است که به صورت ماه شمار و با 12 برگ طراحی شده است. اگر به دنبال یک تقویم برای قرار دادن بر روی میز کارتان هستید، رو میزی خیال با طراحی فانتزی گزینه مناسبی است.

دیگر ویژگی‌های رو میزی خیال

نوع تقویم این محصول رومیزی از نوع ماه شمار 12 برگی است که وزن سبکی داشته و استفاده از آن را بسیار کاربردی‌تر می‌کند. این رو میزی با 200 گرم کاغذ فانتری بر روی یک پایه شفاف گلکسی قرار گرفته است که علاوه بر زیبایی، از دوام بالایی نیز برخوردار است. یکی از عواملی که تاثیر زیادی بر کیفیت و طول عمر سررسید و سالنامه دارد، نوع صحافی آن است. رو میزی خیال به صورت فنری صحافی شده است؛ پس می‌توانید با خیال راحت ماه‌های آن را ورق بزنید بدون آنکه نگرانی بابت جدا شدن این صفحات را داشته باشید. وجه تمایز این رومیزی با دیگر سررسیدها، داشتن یک جعبه به همراه برگه‌های یادداشت بر روی پایه رو میزی است. این رومیزی را می‌توانید با قطع 16*12 سفارش دهید.