ست هدیه سپهر

جهت استعلام قیمت ست هدیه سپهر ۱۴۰۰، سفارشی سازی، اطلاع از موجودی و خرید سررسید ۱۴۰۰، سالنامه و هدایای تبلیغاتی تماس بگیرید.

مشخصات ست هدیه سپهر

  • نام محصول: ست هدیه سپهر
  • سایز جعبه: 20*14.5
  • محتویات جعبه: دفترچه یادداشت + خودکار
  • نوع صحافی: ته دوخت
  • قطع: 17*10
  • تنوع رنگ: مشکی / قرمز / سورمه ای / فیروزه ای
  • قیمت محصول: تماس بگیرید
ست هدیه سپهر
ست هدیه سپهر
ست هدیه سپهر
سالنامه و سررسید رث گرافیک

خرید ست هدیه سپهر

تیم رث گرافیک ست هدیه سپهر را به عنوان یک گزینه چاپی ارزان اما کاربردی برای هدیه دادن، طراحی و چاپ می‌کند. برای اطلاع از قیمت این ست از طریق شماره‌های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

نقد و بررسی اجمالی ست هدیه سپهر

دفترچه‌های یادداشت یکی از آن ابزارهای کاربردی هستند که تا پایان دوره‌های تحصیلی و روزهای کاری همیشه همراه افراد باقی می‌مانند، بنابراین هدیه دادن یک دفترچه یادداشت که به صورت خاص‌ طراحی شده است، یک گزینه ایده‌آل محسوب می‌شود. ست هدیه سپهر دارای یک دفترچه یادداشت به همراه یک خودکار به رنگ جلد دفترچه است که علاوه بر کاربردی بودن، زیبایی منحصربه‌فردی نیز دارد. اگر به دنبال یک هدیه کاربردی و در عین حال مقرون به صرفه هستید، می‌توانید از این ست استفاده کنید. این محصول گزینه مناسبی نیز برای هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود. به عنوان یک شرکت و یا سازمان می‌توانید این ست را با لوگو و نشان تجاری خود به کارمندان و یا حتی مشتریان خاص خود هدیه دهید.

دیگر ویژگی‌های ست هدیه سپهر

اقلام این ست شامل یک خودکار به همراه یک دفترچه یادداشت با قطع 17*10 سانتی متری است که با اندازه مناسب طراحی شده است که می‌تواند در کیف دستی به راحتی حمل شود. دفترچه یادداشت سپهر در رنگ‌های مشکی، سرمه‌ای، قرمز و سبزآبی موجود است. در صورت خریداری این محصول، این ست را در یک جعبه نفیس با اندازه 20*14.5 تحویل خواهید گرفت. دفترچه یادداشت سپهر با طراحی کاربردی همچنین جلد مقاوم، یک ست اقتصادی برای هدیه دادن به شمار می‌رود.