یادداشت یکتا

جهت استعلام قیمت یادداشت یکتا ۱۴۰۰، سفارشی سازی، اطلاع از موجودی و خرید سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی تماس بگیرید.

مشخصات یادداشت یکتا

  • نام محصول: یادداشت یکتا
  • قطع: 9*12
  • جنس جلد: ترمو
  • نوع کاغذ: 70 گرم تحریر اندونزی
  • رنگ جلد: مشکی
  • نوع: یادداشت پرفراژ دار + سال در یک نگاه
  • قیمت محصول: تماس بگیرید
یادداشت یکتا
یادداشت یکتا
یادداشت یکتا
سالنامه و سررسید رث گرافیک

خرید یادداشت یکتا

رث گرافیک، امکان تولید و چاپ انواع سررسید، سالنامه و یادداشت را با کیفیت بالا و همچنین با هزینه اقتصادی در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم کرده است. برای استعلام قیمت یادداشت یکتا، از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

نقد و بررسی اجمالی یادداشت یکتا

برگه‌های یادداشت یک ابزار کاربردی برای شرکت‌های بزرگ و یا کارمندان به شمار می‌رود که می‌توانید از آن‌ها در محل کار و یا حتی طی تحصیل خود استفاده‌های فراوانی کنید. گروه تولیدی رث گرافیک امکان طراحی و همچنین سفارشی سازی این برگه‌های یادداشت را با قیمت مناسب فراهم کرده است. این برگه‌های یادداشت به صورت پرفراژدار طراحی شده‌اند که استفاده از آن‌ها را کاربردی‌تر می‌کند. ممکن است واژه پرفراژ را زیاد شنیده باشید اما کاربرد آن را ندانید. پرفراژ به سوراخ‌های ریزی گفته می‌شود که در راستای یک خط بر روی برخی از کاغذها قرار می‌گیرند تا این کاغذ از این محل به راحتی جدا شود. یادداشت یکتا نیز به صورت پرفراژدار طراحی شده است.

دیگر ویژگی‌های یادداشت یکتا

شما می‌توانید این یادداشت را با قطع 9*12 سفارش دهید. ابعاد مناسب این برگه‌های یادداشت، به همراه داشتن و جابه‌جایی آن‌ها را در طول روز ممکن کرده است. برای طراحی کاغذهای یکتا از 70 گرم کاغذ تحریر اندونزی استفاده شده است که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. جنس جلد این یادداشت از ترمو بوده که دارای دوام و طول عمر بالایی است. ترمو یکی از باکیفیت‌ترین انواع چرم مصنوعی است که معمولا برای ساخت جلد سررسید، سالنامه و تقویم از آن استفاده‌های فراوانی می‌شود. رنگ جلد این محصول مشکی بوده و می‌توانید برای سفارشی سازی آن از طریق راه‌های ارتباطی موجود با ما تماس بگیرید.