لحظه تحویل سال 1403 | حیوان و رنگ سال ۱۴۰۳

لحظه تحویل سال 1403 - رث گرافیک - مقالات

فهرست مطالب

سررسید سال 1403

با نزدیک شدن به پایان سال 1402، بسیاری از افراد به دنبال کسب اطلاعاتی در مورد سال 1403 در سررسید هستند. دانستن اطلاعاتی مانند حیوان سال 1403، رنگ سال 1403و … برای افراد بسیار جالب است.

حتی آنها تمایل دارند بدانند که چه نوع رنگی به عنوان رنگ شاخص در سال جدید شناخته می‌شود؟

به طور کلی در سررسید سال 1403 می توان تاریخ دقیق بسیاری از مناسبت‌ها را دانست. برخی از رویدادهای مهمی که در سال 1403 شمسی رخ داده است، شامل اعیاد و مناسبت‌های اسلامی مانند رمضان، عید فطر و قربان است.

همچنین ممکن است رویدادهای سیاسی و اجتماعی مهمی نیز در این سال رخ داده باشد که ممکن است به تاریخ مهمی در تاریخ ایران و جهان تبدیل شود.

در ادامه این مطلب به بررسی حیوان، نماد، رنگ سال 1403 و … میپردازیم.

 

حیوان سال 1403 چیست؟

در فرهنگ ایرانیان هر سال جدید را نماد یکی از گونه‌های حیوانی در طبیعت میدانند.

بر همین اساس نماد حیوان سال ۱۴۰۳ نیز اژدها است. در این راستا میتوان با توجه به حیوان سال جدید، طالع‌بینی متولدین ماه‌ها را نیز مشخص کرد.

این موضوع بر اساس ویژگیهای هر کدام از حیوان‌هاست. نماد قدرت و پیشرفت برای اژدها بر اساس داستان‌های قدیمی در نظر گفته شده است.

بسیاری از افراد اژدها را نمادی از قدرت و ترفیع در زندگی می‌دانند. در بسیاری از کشورهای دیگر مانند چین، هند، ژاپن و بسیاری از جزایر اطراف آن، اژدها را سمبل و نمادی از تندرستی، نجابت و طول عمر تلقی می‌کنند.

در ادامه با ما همراه باشید تا بدانیم متولدین سال اژدها چه ویژگی‌هایی دارند؟

ویژگی های متولدین سال اژدها را بشناسید !

در طالع‌بینی سال‌ها، خصلت‌ها و نماد حیوانی هرکدام از متولدین به سال مربوطه نسبت داده می‌شود. متولدین سال ۱۴۰۳ نیز با نماد حیوان اژدها ویژگی‌ها و خصلت‌های خاص خود را دارا می‌باشند. در ادامه به برخی از مهمترین خصلت‌ها و ویژگی‌های متولدین سال اژدها می‌پردازیم. در برخی از سررسیدهای سال 1403 هم ممکن است این ویژگیها برای افزایش اطلاعات افراد عنوان شده باشد.

  •  افرادی که در سال اژدها به دنیا می‌آیند، دارای انرژی و ذوق بسیار بالایی در زندگی هستند و از تزلزل و ترس کاملاً اجتناب می‌کنند. آنها سعی می‌کنند تا حد امکان خواسته‌های دیگران را برآورده نمایند.
  • یکی از ویژگی‌های مهم افراد متولد سال اژدها، پذیرش مسئولیت است و بسیار به اعتقادات خود پایبند هستند. این افراد جزء صمیمی‌ترین و قابل اعتمادترین‌ها به حساب میآیند.
  • این افراد در زمینه‌های کاری نیز بسیار پرانرژی و جسور هستند. حتی اگر تلاش‌هایشان در زمینه کاری نتیجه‌دهنده نباشد، زندگی آن‌ها بر پایه کار و کوشش ساخته شده است. درباره ویژگی‌های دیگر آن‌ها در حوزه کاری می‌توان به پرتلاش و فعال بودن آنها اشاره کرد.
  • به دلیل سرعت بالای تفکر در اکثر افراد متولد سال اژدها، آنها در وظایفی که نیاز به استفاده از عقل و ذهن دارند، دارای تسلط بالا و عمدتاً علاقه‌مند به مشاغل هنری، سیاسی و آموزشی هستند.

 

زمان تحویل سال 1403 در سررسید اعلام می شود !

زمان تحویل سال یکی از مهمترین اطلاعاتی است که افراد در سررسیدها به دنبال آن هستند. همانطور که می‌دانید با شروع سال جدید ایرانیان و برخی از کشورهای دیگر جشن نوروز می‌گیرند. در روز چهارشنبه ساعت 6 و 36 دقیقه صبح اولین روز فروردین آغاز می‌شود. این زمان در تمامی تقویم‌ها و سررسیدهای 1403 ثبت خواهد شد. در ادامه این مطلب به بررسی رنگ سال 1403 می‌پردازیم.

 

در سال 1403 چه رنگی مد (ترند سال) است؟

از سال 2000 به بعد اینگونه مرسوم شده است که در انتهای هر سال میلادی برای آغاز سال جدید، رنگ مخصوصی را برای آن سال در نظر می‌گیرند. این انتخاب رنگ توسط سایت پنتون صورت می‌گیرد و به عموم اطلاع‌رسانی می‌شود. رنگی که برای سال 2024 انتخاب می‌شود، همان رنگ سال 1403 هم هست. به نوعی افراد رنگ انتخاب شده توسط سایت پنتون را به عنوان رنگ سال می‌دانند.

در طراحی لباسها، طراحی سایتها، دکوراسیون و …. هم از رنگ سال بیشتر استفاده می‌شود به طوری که حتی شرکت‌های تبلیغاتی هم در تولید سررسیدهای خود از رنگ سال بهره میگیرند. با اعلام دقیق رنگ سال 2024 طراحان مد طیفهای رنگ انتخاب شده آن سال را در طراحی لباس‌ها به شکلی جذاب و زیبا عرضه کرده و به فروش می‌رسانند.

رنگ سال 1403 به احتمال قوی ترکیب رنگ نارنجی با صورتی است. رنگ Apricot Crush یا هلویی قرار است نمادی از آرامش و خوش بینی برای مردم جهان باشد.

در واقع دانستن رنگ سال برای کسب و کارها بسیار اهمیت دارد، همانطور که میدانید رنگ‌ها نقش بسزایی در زندگی افراد دارند. از قدیم تا به امروز عشق به رنگ‌ها در انسان‌ها زنده است. در همین راستا کسب و کارها می‌توانند تأثیر بسیار خوبی با استفاده از رنگ‌ها بر فروش خود داشته باشند. تمام اطلاعات سال جدید اعم از نماد حیوان سال ۱۴۰۳، زمان تحویل سال، تاریخ دقیق روزها و مناسبت‌های مهم سال در مدل‌های سررسید و انواع تقویم‌های 1403 چاپ میشود.

 

طراحی سررسید سال 1403

معمولاً شرکتهای تبلیغاتی و دیگر کسب و کارها برای برند خود سررسیدهایی را تولید و به واسطه آن بازاریابی میکنند. این سررسیدها دارای طراحی‌های خاصی هستند تا نظر افراد را به خود جلب کنند. جالب است بدانید که برخی از این سررسیدها حالت سه بعدی دارند. در برخی دیگر از سررسیدها از اشعار و متون شعرا و نویسندگان معروف استفاده شده است که ذوق و شوق را در افراد ایجاد مینماید.

 

سخن پایانی

در آخر باید بدانید که سررسیدها از مهمترین و بهترین منابع برای دانستن مناسبتها، اعیاد، تاریخ و …. هستند. به همین علت با آغاز سال جدید تمامی خانواده‌ها سررسید سال جدید را تهیه میکنند. برخی از شرکت‌های تبلیغاتی هم سرسرسیدها را به رایگان جهت آشنایی با محصول تولیدشده در میان افراد توزیع می‌نمایند. به طور کلی تقویم‌های هر سال با طرحها و ایدههای متنوع و نوین راه خود را به بازار هدف باز میکنند.

ما در رث گرافیک با ارائه هدایای تبلیغاتی از جمله: چاپ سررسید، هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی، دفترچه یادداشت، کارت تبریک، ست مدیریتی، کاتالوگ محصول و … که با درج شعار و لوگو در بسته بندی شکیل به هدیه‌ای اختصاصی تبدیل می‌شوند، شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.

جهت مشاوره و سفارش سررسید و سالنامه 1403 به منظور تبلیغات موثر برای شرکت و سازمان خود کافیست با رث گرافیک تماس حاصل فرمایید.

خرید غیرسازمانی (تکی)

کاتالوگ محصولات 1403

دانلود تقویم سال 1403

سفارش سررسید 1403

آخرین مقالات

تماس با رث گرافیک

رث گرافیک (تولید کننده سررسید، سالنامه و هدایای تبلیغاتی) جهت مشاوره، استعلام قیمت سررسید و سالنامه، سفارش هدایای تبلیغاتی و اطلاع از موجودی با ما تماس بگیرید.

  • تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰
  • تلگرام RathGraphicChannel
  • اینستاگرام RathGraphic
  • آدرس تهران، مفتح شمالی، کوچه دهم، پ 2